آرشیو موضوعی: تعداد اخبار : 0

قوه قضاییه، مرجع تظلم خواهی همه افراد جامعه است

رئیس قوه قضاییه گفت:هر صنف، قشر و جریانی که حتی ممکن است سلیقه و عقیده‌اش نیز با ما منطبق نباشد چنانچه تظلم‌خواه باشد، دستگاه قضایی در چارچوب قوانین، ملزم است به تظلم خواهی او رسیدگی کند.

واکنش‌ تند کاربران مجازی به کاریکاتور تحریک‌آمیز نشریه فرانسوی +عکس

کاربران فضای مجازی با انتقاد از کاریکاتور منتشر شده در نشریه Le Canard enchaine فرانسه که در آن فوتبالیست‌های قطری در لباس تروریست‌ها به تصویر کشیده شده‌اند، این اقدام را «نژادپرستانه» توصیف کردند.

بهتر بود این سوزش را با پماد رفع کنند نه فتوشاپ!+ عکس

کاربری طی توئیتی نوشت: از حضور بی‌سابقه مردم در راهپیمایی سیزده آبان عصبانی شده‌اند حالا تصویر جعل کرده‌اند که عکس راهپیمایی فلان شهر به جای شهر دیگری استفاده شده! بهتر بود این سوزش را با پماد رفع کنند نه فتوشاپ!

این تصویر از هزارتا فحش‌ خیلی بد براشون دردناکتره

یک کاربر فضای مجازی با به اشتراک گذاشتن تصویری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: این تصویر از هزارتا فحش‌ خیلی بد براشون دردناکتره:))

مقابله خارجیها با «اخبار جعلی»/ بازار داغ زندان و جریمه نقدی

کشورها در سراسر جهان طی سالهای اخیر با پیامدهای اخبار جعلی در فضای مجازی دست و پنجه نرم کرده اند از این رو با وضع قوانین جدید و جزای سنگین سعی در مقابله با این پدیده دارند.

گام بلند دولت برای حمایت از مشاغل اینترنتی ایران/ جزئیات ۳۰ نوع حمایت از کسب و کارها و پلتفرم‌ها

وزیر ارتباطات در مراسمی جزئیات بسته حمایتی دولت از کسب و کارهای اینترنتی ایران را اعلام کرد که در این بسته در ۱۴ ماده ۳۰ نوع حمایت جدید برای کسب و کارهای اینترنتی و پلتفرم‌ها دیده شده است.

هشدار سازمان ملل متحد به توئیتر درباره هرگونه نفرت افکنی

سوء سوابق ایلان ماسک مالک توئیتر به دلیل موضع‌گیری‌های غیرمعمول و طرح مسائل بحث‌برانگیز، سازمان ملل متحد را بر آن داشت تا به او در مورد انتشار هرگونه مطالب نفرت افکنانه هشدار بدهد.

ترس پلتفورم تروریستی اینستاگرام‌ از آرتین و آرشام

اینستاگرام هشتگ های مربوط به دو برادر کم سن و سال حادثه تروریستی شاهچراغ را محدود کرد!
برو به صفحه »

آخرین اخبار

ادامه خبرها »
sooknews