آرشیو موضوعی: تعداد اخبار : 0
عباس شمسعلی

می‌کشند و عزا می‌گیرند!

چطور می‌شود که حساب‌های کاربری وابسته به آشوبگران لحظاتی پس از حادثه ایذه نسبت به هدف قرارگرفتن نیروهای مدافع امنیت ابراز خوشحالی می‌کنند اما پس از اینکه مشخص می‌شود در این تیراندازی کودکی هم جان‌باخته خونخواه و عزادار او می‌شوند؟
محمد ایمانی

ملاحظات و موفقیت‌ها در کارنامه اقتصادی دولت

دشمن در کنار راهبرد تحریف و ناامیدسازی مردم، از تمرکز مسئولان بر روی اولویت‌ها نگران است و می‌خواهد این تمرکز را به هم بزند.
محمد‌مهدی تقوی

ضرورت مهار حواشی احتمالی پیرامون تیم‌ ملی

دولت‌های انگلیس و آمریکا بدون شک خواهان بازی با تیم‌ ملی فوتبالی هستند که قبل از ورود به زمین، درگیر حواشی کمرشکن شده باشد.
علی کرمی

پروپاگاندای مجازی و ایجاد توهم اکثریت با هشتک مهسا امینی

هر چند برخی از این کمپین‌ های اطلاعات نادرست توسط افراد حقیقی راه اندازی می ‌شوند، اما اکثر آن ها توسط نرم ‌افزاری که معمولاً به ربات معروف است و برای انجام کارهای ساده، تکراری و روباتیک برنامه ‌ریزی شده ایجاد می ‌شوند.
محمدکاظم انبارلویی

انقلاب در مالیه عمومی

انبارلویی نوشت:دولت سیزدهم گام‌های بلندی برای یک تحول اساسی در مالیه عمومی به منظور کاهش تورم ، کاهش خلق پول و کسر بودجه برداشته است. احیای اصل 53 قانون اساسی ، وجه همت دولت است .
حسین شریعتمداری

یک کلام، ختم کلام!...

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: در جریان فتنه آمریکایی- اسرائیلی۸۸ نتانیاهو نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی با صراحت اعلام کرد که «‌اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند‌»! سؤال این است که چرا تاکنون هرگز این ادعای نتانیاهو را تکذیب نکرده‌اید؟.
محمد صادق جعفری؛

از صدف بیوتی تا حبیب مفتاح بوشهری!

با عنایت به ویژگی های فردی و شخصیتی افرادی همچون خانم صدف بیوتی و حبیب مفتاح بوشهری، اگر این افراد  شخصیتی اصالتا آمریکایی و یا فرانسوی بودن، قوانین حاکم در آن کشور ها و همچنین نحوه نگرش جامعه غربی به ایشان، اجازه نمی دادند که در آن جامعه، نقشی فراتر از یک آرایشگر و یا یک تنبک زن را ایفا کنند.
مسعود اکبری

فردای براندازی و آرزویی‌که دشمن به گور برد

قطعا ایرانِ پس از جمهوری اسلامی، جهنمی بیش نیست. وضعیتی که آمریکا و اسرائیل و انگلیس و آل‌سعود و دیگر دشمنان ملت ایران هر شب خواب آن را می‌بینند و آن را آرزو می‌کنند.
صادق بصیر

لیبرال‌ها، آدرس غلط ندهید!

انباشت نارضایتی‌ها و معضلات اقتصادی و معیشتی، نتیجه سالها رویکرد ناصحیح و غربگرای لیبرال‌ها است که با ناکارآمدی مدیریتی و با نگاه به بیرون روز به روز سفره مردم را کوچکتر کردند.
حسین شریعتمداری

مدارا قبول ولی تا کی؟

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: دیروز در راهپیمایی حماسی مردم که حد‌اقل در ۹۰۰ شهر با حضور چند ده میلیونی ملت برگزار شد یکی از اصلی‌ترین خواسته مردم که با گلایه‌های دوستانه نیز همراه بود، پایان مماشات نیروهای بازدارنده نظام در مقابل جنایات وحشیانه آشوبگران بود.
محسن مهدیان

تهش چی میشه؟

«تهش چی میشه؟» این روزها سؤال خیلی‌ها‌ست. طبیعی است. خسته شده‌اند از بهم ریختن کسب‌وکارها، از ناامنی‌ها، از توهین‌ها و هتک حرمت‌ها، از تصاویر دردناک سلاخی حافظان امنیت و...
محمدکاظم انبارلویی

شکست پروژه ویران‌سازی ایران

حادثه شیراز پایان شکست کشته‌سازی دشمن بود. نام «آرتین» کودک 5 ساله‌ای که پدر و مادر و برادرش را در شرارت اصحاب فتنه از دست داده است «اسم رمز» قیام ملت ایران علیه فتنه‌گران شد.
احسان کیان‌خواه

اینستاگرام؛ سلاح سایبری ایالات متحده آمریکا

جامعه شناسی اتفاقات اخیر و شناخت مردم حاضر در اغتشاشات و رویکرد لسانی و رفتاری‌شان،‌ نشان‌دهنده شبکه‌سازی و تغییر بافتار بخشی از اجتماع به واسطه‌ی نفوذ سایبری در ابعاد متعدد فردی دارد.
عبدالرسول پیشاهنگ

زمستانی بدون خاموشی

وزارتخانه‌های نیرو و نفت از ابتدای مهرماه با تشدید اقدامات پیش‌بینی شده در زمینه ذخیره‌سازی سوخت نیروگاه‌های حرارتی در تلاشند تا همانند سال گذشته در تامین سوخت مناسب برای تولید برق زمستانه واحدهای نیروگاهی مشکلی وجود نداشته باشد.
برو به صفحه »

آخرین اخبار

ادامه خبرها »
sooknews