شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرماندار دشتستان:

بر احیای ظرفیت‌های گردشگری شهرستان مترکز خواهیم شد

فرماندار دشتستان گفت: جاذبه‌های گردشگری دشتستان یکی از مزیت های شاخص این شهرستان است که باید به دنبال توسعه و تکمیل زیرساخت های آن باشیم.

آخرین اخبار
۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

صادق بوستانی فرماندار دشتستان با توجه به اهمیت صنعت گردشگری به عنوان یکی از پایه های اساسی اقتصاد در دنیای امروز اشاره کرد و افزود: با تکمیل طرح های گردشگری و تعریف طرح های جدید باید به دنبال افزایش نرخ بهره وری در این صنعت باشیم، موضوعی که باعث می شود ضمن کسب درآمد و بهبود چرخه اقتصادی منطقه شاهد معرفی آداب و رسوم غنی شهرستان به گردشگران باشیم.

فرماندار دشتستان که برای سرکشی از بخش سعدآباد به این منطقه سفر کرده بود، ادامه داد: شهرستان دشتستان رتبه نخست ظرفیت های طبیعی و تاریخی در صنعت گردشگری استان بوشهر را دارا می باشد و باید برای جذب گردشگر داخلی و خارجی برنامه ریزی دقیق و گام به گامی داشته باشیم.

وی در بازدید از آبشار تلخاب بخش سعدآباد به ظرفیت های گردشگری این بخش اشاره نمود و افزود: با توجه به جاذبه های طبیعی و تاریخی این بخش اقداماتی در حوزه گردشگری سعدآباد و منطقه تاریخی زیراه شده است، اما با توجه به کاهش محدودیت ها کرونایی باید با سرعت و شتاب بیشتری به سمت احیای ظرفیت های گردشگری منطقه حرکت کنیم و با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی شاهد توسعه صنعت گردشگری در این منطقه باشیم.

صادق بوستانی، فرماندار دشتستان در ابتدای سفرش به مقام شهدای گرانقدر بخش سعدآباد ادای احترام کرد و با حضور در جمع مردم منطقه، مسائل و مشکلات این بخش به ویژه حوزه های کشاورزی، گردشگری و زیرساخت های ارتباطی را بررسی و پیگیری نمود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !