شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

آزادیخواه: عقبه پدیده اتوبوس‌خوابی به دولت‌های قبل بازمی‌گردد

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: عقبه پدیده اتوبوس‌خوابی به دولت‌های قبل بازمی‌گردد و ربط دادن این موضوع به دولت آقای رئیسی یک جفا در حق او و دولتش است.

آخرین اخبار
۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به برخی فضاسازی‌ها و بزرگنمایی‌ها در بحث پدیده اتوبوس‌خوابی عده‌ای از شهروندان گفت: اتوبوس‌خوابی یا بی‌خانمانی به طور عام چه در قالب کارتن‌خوابی باشد و چه اتوبوس‌خوابی و چه غیره، در همه کشورها دیده می‌شود و این طور نیست که این مسئله منحصر به جامعه ما باشد.

وی افزود: در کشور ما محدود به دولت فعلی نیست و در دولت قبل هم این موضوع بوده و عقبه پدیده اتوبوس‌خوابی به دولت‌های قبل بازمی‌گردد.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه ربط دادن پدیده اتوبوس‌خوابی به دولت آقای رئیسی جفا در حق او دولتش است، اظهار داشت: آقای رئیسی به دنبال ایجاد عدالت در کشور است و عده‌ای با طرح اینگونه مسائل به دنبال ایجاد دست‌انداز در مسیر کار دولت هستند.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم پدیده اتوبوس‌خوابی در دولت‌های قبل هم بوده با این تفاوت که امروز آقای رئیسی با حضور در میان مردم این اتوبوس‌خوابی و مشکلات را می‌بیند اما در دولت‌های قبل ویلاخواب‌ها، اتوبوس‌خواب‌ها را نمی‌دیدند.

وی افزود: در همین مدت کم در دولت آقای رئیسی ما دیدیم که چه اقدام انقلابی در حوزه تزریق واکسن انجام شد. در دولت قبل سعی داشتند که بحث واردات واکسن را به عضویت در ای‌اف‌تی‌اف (گروه ویژه اقدام مالی) ربط دهند و بگویند ما چون عضو آن نیستیم نمی‌توانیم واکسن وارد کنیم و ما در این مدت زمان اندکی که از دولت آقای رئیسی پشت سر گذاشته‌ایم می‌بینیم که با واکسن مازاد هم روبه‌رو هستیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس اظهار داشت: علاوه بر این می‌بینیم که آقای رئیسی پنج‌شنبه و جمعه هر هفته با حضور در شهرستان‌های مختلف از نزدیک مشکلات و محرومیت‌های مردم را می‌بیند و تمام تلاش این دولت بر ایجاد عدالت و رفع محرومیت است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !