شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

اتفاق عجیب در فرانسه؛ امباپه به مرگ تهدید شد (عکس)

به نظر می‌رسد که همه مردم فرانسه چندان طرفدار کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، نیستند.

آخرین اخبار
۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

امباپه در چند فصل اخیر عملکرد درخشانی را در ترکیب پی اس جی به نمایش گذاشته و یکی از مهره‌های کلیدی تیم ملی فرانسه در فتح جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و لیگ ملت‌های اروپای ۲۰۲۱ نیز بوده است.

این بازیکن فرانسوی که روز گذشته با انتشار پستی در صفحه توییترش نسبت به توهین‌ها و آزارها در رابطه با دختری با یک بیماری نادر اعتراض کرده بود، خودش با تهدید مرگ روبرو شده است.

نشریه فرانسوی لوپاریزین مدعی شده که این اتفاق در شهر بوندی روی داده، جایی که او در آن به عنوان یک بازیکن تمرین و رشد کرد.

گرافیتی که روی یکی ازدیوارهای این شهر کشیده شده تصویری از امباپه با پیراهن، شماره و نامش روی آن را نشان می‌دهد و پیام «امباپه، تو مُردی» زیر آن به چشم می‌خورد.

گفته می‌شود که یکی از نامزدهای کسب عنوان شهرداری این شهر نیز که رابطه نزدیکی با امباپه دارد، تهدیدهای مشابهی را از سوی افرادی دریافت کرده که مشخص نیست چه انگیزه‌ای دارند و چه کسی هستند.

قرارداد امباپه با پی اس جی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن به احتمال زیاد کشور فرانسه را به مقصد پایتخت اسپانیا ترک خواهد کرد تا به رویای کودکی‌اش برای بازی با پیراهن رئال جامه عمل بپوشاند.

هرچند، لوپاریزین روز گذشته مدعی شده بود که ممکن است این بازیکن نظرش را تغییر داده و در فصل آینده نیز به حضورش در پارک دو پرنس ادامه دهد. موضوعی که هنوز از سوی هیچ منبع خبری دیگری تایید نشده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !