شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر خبر داد:

اجرای ۱۶ کیلومتر خط انتقال آب به شبکه‌ آبرسانی استان بوشهر

حمزه پور گفت: در راستای حل مشکلات آبرسانی در استان و حفاظت از منابع محدود آب و نیزجلوگیری از هدر رفت آب تا کنون 16 کیلومتر خط انتقال درسالجاری در استان بوشهر اجرا شده است.

آخرین اخبار
۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تسریع در اجرا خطوط انتقال آبرسانی به شهرها و روستاهای استان خبر داد و اظهار داشت: عملیات اجرایی خط انتقال آب و مخزن ۱۰۰۰ مترمکعبی شهر کلمه آغاز شده است.

حمزه پور افزود: همچنین عملیات اجرایی اتصال آب شیرین‌کن۱۰۰۰ متر مکعبی جزیره شیف به شبکه توزیع آب آن جزیره به طول یک هزار و ۲۰۰ متر اجرا شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر عنوان کرد: اجرای خط انتقال آب از چاه‌های تنگ سدر به شهرستان دشتی در اولویت قرار دارد و تاکنون ۴ هزار متر اجرا شده و مابقی به‌زودی تکمیل می‌شود.

وی بیان کرد: خط انتقال آب از ایستگاه پمپاژ تا شبکه توزیع آب روستای چاووشی دشتی به طول یک هزار و ۲۵۰ متر اجرا و تکمیل شده است.

حمزه پور خاطرنشان کرد: از آغاز عملیات اجرایی ترمیم خط انتقال آب از مجتمع آبرسانی نوار ساحلی تنگستان از روستای باشی و بوجیکدان تا مخزن ذخیره آب بندر رستمی در دست اجراست و تاکنون حدود ۱کیلومتر این طرح اجرا شده است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بیان کرد: عملیات اجرایی باقیمانده خط انتقال آب از سد تنگ ارم به روستای دهرود سفلی به طول ۱۳۵۰ متر را مورد اشاره قرار داد احداث ایستگاه پمپاژ و خطوط انتقال آب هلیله و بندرگاه به طول ۳۵۰۰متر وعملیات تهیه و اجرای خطوط مناطق شمالی شهر بوشهربه طول ۱۶۵۰کیلومتراجرا گردیده است .

وی همچنین در خصوص عملیات اجرایی خط انتقال آب از پروژه آب‌شیرین‌کن بوشهر تا سایت شهید ماهینی بوشهر گفت: این پروژه نیز به منظور خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر با اولویت رضایتمندی شهروندان، به منظور رفع مشکل دربرخی از نقاط شهربوشهر ، به طول هزار و۶۵۰ متر اجرا شده است .

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !