شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مهمان داریم؛

بدرقه‌ی چهار مهمان گمنام روی دست مردم بوشهر+ تصویر

مهمانان گمنام پس از چندین سال دوری از وطن در سال روز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها قدم بر دیدگان مردم استان بوشهر گذاشتند و مردم به نشانه ی قدر شناسی آنها را از بسیج تا گلزار شهدا بدرقه کردند.

آخرین اخبار
۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

کشور ایران و آرامشی که این روزها از لحاظ امنیت دارد مدیون ایثار کسانی است که همه چیز را رها کردند و برای آنکه ناموس و خاک این سرزمین به دست بیگانه نیوفتد رهسپار جبهه شدند.

حال پس ۳۲ سال که از پایان دفاع مقدس می گذرد اما هنوز پیکر خیلی از این دلاور مردان به میان ما برنگشته است و هر چند وقت یک بار عده ای از این شهدا بر می گردند تا چشم مردم ایران را روشن کنند.


صبح امروز باحضور اقشار مختلف مردم  همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پیکر پاک و مطهر چهار شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهر بوشهر تشییع شد.

در ادامه مراسم تشییع این شهدا پیکر مطهرشان به شهرستانهای دشتستان و کنگان منتقل شد و پس از تشیع جنازه در شهرهای تنگ ارم و شیرینو خاکسپاری می شوند.

دوتن از این شهدا در عملیات کربلای پنج و دوتن دیگر از آنها در عملیات بدر به درجه رفیع شهادت نائل شده اند که یکی از آنها ۲۳ سال، دیگری  ۱۷ سال و یکی دیگر از آنها ۲۱ سال سن داشته اند.
  

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !