شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با حضور استاندار؛

کلید فرمانداری دیلم در دست کشاورزی

طی آیینی با حضور استاندار بوشهر ناصر کشاورزی به عنوان فرماندار جدید شهرستان دیلم معرفی شد و از زحمات احمد دشتی فرماندار سابق تجلیل و تقدیر شد.

آخرین اخبار
۰۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در آیین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان دیلم اظهار کرد: باید کاری کنیم که مردم همیشه ما را قبول داشته باشند  و قدردان نظام و رهبری باشند باید کاری کنیم که  رفتارمان با صاحبان انقلاب باید یک رفتار محترمانه  و خدمتگزارانه و خالصانه باشد.

محمدی زاده افزود:باید اذعان کرد که دیلم  در حوزه‌های مختلف ظرفیت‌های بالایی دارد و  این ظرفیت‌ها باید توسط مسئولان شکوفا شوند.

استاندار بوشهر ابراز کرد: در خصوص پروژه نیمه تمام سد چم شیر و سهمیه اولیه ای که مد نظر بود و ۳۶ هزار هکتار از اراضی دشت لیراوی و بخشی از دشت حیات داوود  آبیاری بکند با وزیر نیرو صحبت شده است و قول مساعد دادند.

وی خاطرنشان‌ کرد: احیای شهرک صنعتی و توسعه حوزه آبزی و آبزی پروری و گردشگری  دیلم از دیگر برنامه های مدیریت استان برای توسعه و رونق این شهرستان  است.

محمدی زاده بیان کرد: در سفر هیات دولت سیزدهم به استان بوشهر طرح ایجاد موج شکن و اسکله مناسب برای  دیلم ، گناوه و بندر ریگ مصوب شد و تا سال آینده عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

استاندار بوشهر  گفت : مردم و جوانان دیلمی دارای پتانسیل بالایی هستند و  برای مدیریت استان هم باید از این ظرفیت استفاده کنیم

وی بیان کرد: فرماندار جدید دیلم  از پیشکسوتان جهاد و شهادت با ۲۴ سال پیشینه کار اجرایی و مدیریتی است.

محمدی‌زاده اظهارکرد: در این راستا با بررسی های که کردیم ویژگی های اخلاقی و منش رفتاری و تجربه ایشان به گونه ای بود که  شاخص های مناسب خدمت در شهرستان دیلم را دارا است.

در انتهای این مراسم از زحمات احمد دشتی قدردانی شد و ناصرکشاورزی به عنوان فرماندار جدید دیلم معارفه شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !