شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج؛

استقرار یک روزه‌ی پزشکان جهادگر در روستای شیرینو

با همکاری بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان یک گروه جهادی پزشکی در روستای شیرینو برای ویزیت مردم مستقر شد تا بخشی از مشکلات درمانی مردم این روستا را در مدت حضور مورد درمان قرار دهند.

آخرین اخبار
۰۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
نام بسیج هر جا باشد در کنار آن می توان کمک و تلاش به مردم را می توان جست و جو کرد و هر جا که مردم هستند بسیج نیز حضور دارد و در عرصه های سخت و نفس گیر حوادث و تهدیدات تا حفظ سلامت مردم همیشه بسیجیان حضور دارند.

به نوعی می توان گفت بسیج پاره ای از تن مردم شده است که در مواقع سختی سپر بلای مردم و موقع نیاز عصای دست آنها می شود.

یکی از اقدامات بسیج کمک به درمان مردم و حل مشکلات درمانی مردم می باشد.

در ایام هفته ی بسیج سال جاری بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر برای حل مشکلات درمانی مردم در روستاهای کم برخوردار و محروم گروه هایی متشکل از کادر درمانی متخصص را تجهیز و مناطق مختلف استان منتقل کرد.

یکی از روستاهایی که بسیج جامعه پزشکی در آن اقدام به راه اندازی مرکز درمانی یک روزه کرد روستای شیرینو واقع در شهرستان کنگان بود.

هادی صادقی مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان کنگان در خصوص حضور در روستای شیرینو اظهار کرد: با همکاری بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان یک گروه جهادی پزشکی در روستای شیرینو برای ویزیت مردم مستقر شدند تا مشکلات درمانی مردم این روستا را در مدت حضور مورد درمان قرار دهند.

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی کنگان افزود: این گروه پزشکی جهادی متشکل از متخصص داخلی، زنان و زایمان، کارشناس تغذیه، کارشناس روان بودند.

وی اظهار داشت: هدف از اجرای این برنامه ارائه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان،برای اقشار کم‌درآمد و نیازمندان در مناطق محروم و کم برخوردار می باشد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !