شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر

۳۱ میلیارد ریاد تسهیلات مسکن برای مددجویان بهزیستی

حاجیونی گفت: با موافقت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اعطای تسهیلات به واجدین شرایط زیر پوشش سازمان بهزیستی این تسهیلات بر اساس شیوه‌نامه اجرایی برابر ضوابط پرداخت خواهد شد.

آخرین اخبار
۰۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

علیرضا حاجیونی مدیرکل بهزیستی استان بوشهر با اشاره به همکاری بهزیستی برای تامین مسکن مددجویان این سازمان اظهار کرد: به مددجویان بهزیستی که واحد های در دست ساخت دارند، ۸۰ یا ۱۰۰ میلیون تومانی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود.

حاجیونی افزود: با توجه به موافقت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اعطای تسهیلات به واجدین شرایط زیر پوشش سازمان بهزیستی این تسهیلات بر اساس شیوه نامه اجرایی برابر ضوابط پرداخت خواهد شد.

مدیر کل بهزیستی استان بوشهرابراز کرد: در استان بوشهر ۳۱ میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت و تکمیل مسکن در نظر گرفته شده که سقف تسهیلات برای ساخت یا خرید مسکن در شهر‌های کمتر از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، ۸۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها مبلغ ۱۰۰میلیون تومان است.

وی عنوان کرد: این تسهیلات در قالب قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد و با بازپرداخت ۱۰ ساله پرداخت می شود که حداکثر دو سال دوره تنفس دارد.

حاجیونی خاطر نشان کرد: امیدواریم این تسهیلات بتواند بخش کوچکی از مشکلات مددجویان در زمینه ی تامین مسکن مناسب را برطرف کند تا اندکی از دغدغه های این عزیزان کاهش یابد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !