شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرماندار بوشهر:

خروج کشور از وضعیت قرمز کرونایی ازدستاوردهای دولت است

 فرماندار بوشهر گفت: خروج کشور از وضعیت قرمز کرونایی که با اقدام جهادی برای واردات واکسن صورت گرفته از دستاوردهای دولت سیزدهم است.

آخرین اخبار
۰۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

صالح رحیمی در آیین تکریم و معارفه شهردار عالیشهر با گرامیداشت هفته بسیج و هفت آذر روز شهدای نیروی دریایی افزود: همان طور که در جنگ تحمیلی، دفاع از حرم و همچنین مقابله با بیماری کرونا همه متحد و همدل ایستادند و دفاع کردند اکنون نیز باید این مهم در دستور کار همگان قرار گیرد.

وی بیان کرد: دشمن در مقابله با نظام جمهوری اسلامی روز به روز شرایط دشوارتری را تجربه می‎کند و بدون شک در بودجه آینده کشور نیز رفته رفته شرایط بهتری تجربه خواهد شد.

رحیمی ادامه داد: با وجود اینکه دشمن معیشت مردم را نشانه گرفته باید همه مسئولان با کار و تلاش جهادی برای برون رفت از این وضعیت تلاش کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‎های خود عنوان کرد: لازمه تغییر، تحول است و اینکه مدیری برود و دیگری بیاید بدون تحول راه به جایی نخواهیم برد و باید نتیجه گیری کرد که  برای تغییر باید تحول ایجاد کرد.

رحیمی بیان کرد: در مقوله تحول نخستین مولفه وحدت است و به هیچ عنوان با تفرقه، درگیری، جنگ و جدل شرایطی برای پیشرفت و ترقی نیز وجود نخواهد داشت.

فرماندار بوشهر:خروج کشور از وضعیت قرمز کرونایی ازدستاوردهای دولت است

وی ادامه داد: برای پیشرفت عالیشهر تمام مسولان باید متحد و همدل برای حل مشکلات شهر تلاش کنند.

فرماندار بوشهر گفت: وحدت و همدلی زیر سایه رهنوردهای امام جمعه عالیشهر باید مورد توجه باشد و به عنوان فرماندار با کسی که اهل وحدت و اتحاد باشد حاضر به فرمانبری وی خواهم باشد.

وی تاکید کرد: کشور امروز به شدت در تلاطم نقشه های شوم دشمنان است که در این مسیر نخسین مولفه وحدت و همدلی است.

فرماندار بوشهر:خروج کشور از وضعیت قرمز کرونایی ازدستاوردهای دولت است

رحیمی گفت: مسئولان در هر حوزه باید ایجاد امنیت و آرامش کنند تا از این طریق بستر توسعه شهری فراهم شود.

وی اظهار کرد: شورا و شهرداری حرمت، تکریم و احترام مردم را داشته باشند و این پذیرفته نیست که فردی بگوید در فلان مجموعه با وی بدرفتاری صورت گرفته است.

رحیمی گفت: قانون در جای خود که همه مکلف هستند مراتب قانونی را رعایت کنند و مسئولان نیز باید این مهم را جدی بگیرد ولی با این حال باید تکریم مردم نیز جدی گرفته شود.

وی افزود: مبارزه با فساد و تبعیض و بی عدالتی به عنوان شعار دولت مردمی در همه دستگاه ها و سطوح باید مورد توجهم قرار گیرد.

رییس شورای اسلامی شهر عالیشهر نیز گفت:شورای این شهر امید دارد تا بتواند در مدت چهار ساله خود بتواند به بهترین نحو ممکن به شهروندان خدمت رسانی کند.

صدرالله اسدیان مطلق افزود: عالیشهر از شهرهای جدید استان بوشهر  بالغ بر ۳۵ هزار نفر جمعیت دارد اما با این وجود کمبودها و مشکلات زیادی دارد.

وی ادامه داد: شورای شهر امید دارد تا در این دوره با همت استاندار، فرماندار  و مدیران دستگاههای اجرایی بتواند بخش عظیمی از مشکلات را حل کرد.

اسدیان مطلق افزود: برای شهرداری عالیشهر بعد از انتخاب سرپرست شهرداری، سه ماه فرصت وجود داشت که با دقت و تلاش شبانه روزی همه گزینه‌ها قادر به امر شهردار شدن داشتند در نهایت محمدی با اکثریت آرا انتخاب شد.

وی عنوان کرد: شهردار جدید عالیشهر سابقه خدمات ارزشمندی در شهرهای ریز، مهر، بوشهر و جم دارد که امید است  بتواند منشاء خدمات ارزشمندی برای عالیشهر باشد.

اسدیان مطلق همچنین با تقدیر از زهره نگهداری سرپرست شهرداری عالیشهر اظهار کرد: وی در این مدت کوتاهه متحمل تلاش‎های زیاد و ارزشمندی شد که رضایتمندی مردم را نیز به دنبال داشته است.

وی گفت: در این راستا پنج عضو شورای شهر نیز شبانه روز تلاش می کنند و امید است شهردار به عنوان یار ششم برای حل مشکلات شهروندان گام بردارد.

امام جمعه عالیشهر نیز در این آیین گفت: امنیت سازه‌های ساختمانی و شهری، امینیت راه‎ها، رعایت عفت عمومی از جمله مولفه‌های مهم شهری جامعه شهری است که باید در دستور کار مدیریت شهری باشد.

حجت الاسلام هاشمی افزود: برقراری عدالت از جمله مواردی است که شورا و شهردار شهر باید در خدمات رسانی به محلات این مهم را در دستور کار قرار دهند.

امام جمعه عالیشهر ادامه داد: توجه به کودکان، سالمندان و معلولان از دیگر مواردی است که باید در ساخت و سازها مورد توجه باشد.

وی اظهار کرد: احداث پارک ویژه بانوان از نیازهای شهرعالیشهر است تا آنها نیز بتوانند بدون مزاحمتی انواع ورزش ها و تفریح ها را در شهر محل سکونت خود داشته باشند.

وی افزود: زیبایی، سرسبزی و خرم بودن شهر از دیگر مولفه های نیاز یک شهر پویا است که مدیریت شهردای باید این موضوع را با اولویت اجرا کند.

هاشمی اظهارداشت: رعایت قوانین و مقررات و نظارت بر ساخت و سازها و اینکه بی رویه نباشد و رعایت حقوق شهروندی و ساماندهی تبلیغات شهری، ایجاد مراکز فرهنگی، ورزشی، تفریحی، بازارهای دائمی، بوستان محله، ورزشگاه، مدرسه، استراحتگاه مسافران باید انجام شود.

وی افزود: دولت در شرایط تحریمی و دشواری کشور را تحویل گرفته و با چنین شرایطی می طلبد همگان به سهم خود برای کاستن از بار مشکلات تلاش کنند.

شهردار جدید عالیشهر نیز گفت: اکنون از بدو آغاز فعالیت خود قول می‌دهم با تمام توان و با همکاری مجموعه شورا و شهرداری با رعایت سه اصل عدالت، صداقت و سلامت کاری بتوانم برای خدمت به شهروندان عالیشهری تلاش کنم.

حسین محمدی افزود: دست کمک به سوی شهروندان، فرماندار، شورا و کارکنان شهرداری، امام جمعه، فعالان اجتماعی و سایر دستگاه‌ها دراز می‌کنم.

وی ادامه داد: از مدیرعامل شرکت عمران نیز انتظار دارم تا اینجانب را به عنوان شاگرد خود همراهی کند تا گامی جهت عمران و رفاه شهردار بردارم.

محمدی اظهار کرد: امید است با نگاه ویژه استاندار، تلاش‌های مجدانه فرماندار، رهنمودهای امام جمعه و اعضای شورا بهترین خدمات ممکن به شهروندان عالیشهری ارائه شود.

در این آیین با تجلیل از فعالیت های زهره نگهداری سرپرست شهرداری عالیشهر، حسین محمدی به عنوان شهردار جدید عالیشهر معارفه شد.

فرماندار بوشهر:خروج کشور از وضعیت قرمز کرونایی ازدستاوردهای دولت است

 

 


لیست نظرات

[ HOT Video ] [ در تاریخ : ۰۷ آذر ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

❤️ Alice sent you a HOT video! Click Here: http://bit.do/fSHAz ❤️