شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس کمیسیون فرهنگی شورای بوشهر؛

حال محلات تنگک خوب نیست/ زمین‌خواری مشکل جدی این محلات

گرشاسبی گفت: محلات تنگک بوشهر که جمعیت قابل توجهی از مردم را در دل خود جای‌ داده است متأسفانه حال و روز خوبی ندارد و از برخی امکانات اولیه هم محروم و این جایز نیست .

آخرین اخبار
۰۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

خدیجه گرشاسبی عضو شورای شهر بوشهر در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شورا گفت :تنگک ها منطقه ای است که محل استقرار مردانی غیور بوده که تاریخ گواه آن است که این محل دفاع از حمله متجاوز ان انگلیسی به بوشهر بوده وآنجا دفاع از حریم بوشهر ونوعی کشور داشته است

گرشاسبی افزود:محلات تنگک بوشهر که جمعیت قابل توجهی از مردم را در دل خود جای‌ داده است متأسفانه حال و روز خوبی ندارد و از برخی امکانات اولیه هم محروم و این جایز نیست .

عضو شورای شهر بوشهر تصریح کرد: مطالباتی که مردم این منطقه پیرامون ایجاد مراکز آموزشی ، مرکز درمانی ، شبکه فاضلاب ، زیرساختهای ارتباطی (تلفن و اینترنت ) ، ایستگاه آتش نشانی ، فضاهای تفریحی ، انتقال سایت دفع پسماند ، آب و برق دارند به حق است.

۴۰۰ برنامه ویژه بانوان در بوشهر اجرا می‌شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و  جهان | Mehr News Agency

وی با اشاره به توجه ویژه مدیریت شهری به این محلات کم برخوردار گفت: در بودجه سال جاری شهرداری مبلغ ۱۴ میلیارد تومان برای این محلات اختصاص داده شد که از مهمترین آنها کف سازی و پیاده رو تنگک اول، حصاری کشی نوزده و نیم هکتار فضای سبز جنوب ورزشگاه شهید مهدوی، کانال دفع آب‌های سطحی ورودی تنگک دوم، کانال دفع آب‌های سطحی جاده نیروگاه گذر مریم، نقاشی گرافیکی دیوار اتوبوسرانی ورودی جاده نیروگاه، آسفالت چهار گذر اصلی دلیران، کانال درپوش بتنی کانال بتن مسلح کانال معاینه فنی و جاده مهم سرتل به تنگک می باشد و قطعا در بودجه سال آینده توجه ویژه ای به این محلات کم برخوردار خواهیم داشت .

گرشاسبی خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده مردم در پارلمان محلی از فرمانداری محترم ، دانشگاه علوم پزشکی ، آموزش و پرورش، اداره کل راه و شهرسازی ،اداره برق ، محیط زیست و آبفا درخواست دارم توجه ویژه ای به محلات تنگک و حل مشکلات مردم که مرتبط با دستگاههای خود می باشد داشته باشند .

عضو کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر زمین خواری عده ای افراد سود جو و ساخت و ساز های غیر مجاز به ویژه در زمینهای با کاربری غیر مسکونی و اراضی ملی را یکی از معضلات جدی دانست که باعث مشکلات بسیار زیادی برای شهروندان این محلات و مدیریت شهری شده است.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !