شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

به مناسبت هفته بسیج؛

۲هزار شهروند دیلمی ویزیت رایگان شدند

حیدری گفت: در برپایی کلینیک تخصصی بخش امام حسن استقبال خوبی از سوی مردم بخش امام حسن صورت گرفت و در مجموع بیش از 2 هزار نفر توسط پزشکان بسیجی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ویزیت شده اند و تعداد 80 نفر به بیمارستان ارجاع داده شد.

آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمد حیدری جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت: سازمان بسیج جامعه پزشکی استان در ادامه انجام ماموریت های خود و در آغازین روزهای هفته بسبج در راستای خدمت رسانی به مردم شریف بندر امام حسن از توابع شهرستان دیلم کلینیک تخصصی بمدت ۳روز در این بخش برپا کرده ایم.

حیدری در خصوص خدمات صورت گرفته در این کلینیک گفت: هشت خدمات در رشته های پزشک عمومی زنان، اطفال، کلیه، ارتوپد، جراح عمومی و داخلی، چشم، کارشناسان تغذیه روان و جراحی سرپایی اطفال در این کلینک ۳ روزه ارائه شد.

وی بیان کرد: در این کلینیک استقبال خوبی از سوی مردم بخش امام حسن صورت گرفت و در مجموع بیش از ۲ هزار نفر توسط پزشکان بسیجی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ویزیت شده اند و تعداد ۸۰ نفر به بیمارستان ارجاع داده شد.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر با تشکر از  همکاری نهاد هایی که در برپایی این کلینیک تخصصی همکاری کرده اند افزود: دفتر امام جمعه بندر امام حسن، شبکه و بیمارستان شهرستان دیلم،حوزه بسیج بندر امام حسن،شهرداری و شورای اسلامی شهر امام حسن و شرک نفت بهرگان از جمله مجموع هایی بودند که در برپایی این کلینیک در کنار ما بودند و همکاری لازم را داشته اند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !