شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

یادواره زنان شهید در بوشهر برگزار شد

آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ غلامرضا شهابی فرمانده بسیج سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر در یادواره شهداء زن شهرستان بوشهر ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، زنده نگه داشتن نام ایثارگران و شهدا را امری مهم و ضروری دانست و اظهار داشت: شهدا و رزمندگان در عرصه‌های گوناگون جامعه اسلامی به ویژه ۸ سال دفاع مقدس نقش آفرینی کردند.

وی افزود: بدون شک مهمترین دلیل پیروزی انقلاب اسلامی ایران روحیه شهادت‌طلبی، مجاهدت و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان عزیز است.

شهابی افزود: زن به عنوان محور اصلی کانون خانواده نقشی بسیار مهم در تربیت فززندان صالح دارد و زنان متعهد با تربیت رزمندگان و تشویق و ترغیب آنان به حضور در جبهه دفاع مقدس رسالت دینی و اچتماعی خود را بخوبی ایفا کردند.

فرمانده بسیج مالک اشتر شهرستان بوشهر تصریح کرد: اگر شیر زنان و همسران شهدای ما در هشت سال جنگ تحمیلی با صبر و تشویق خود، رزمندگان را بخوبی همراهی نمی‌کردند ما در دفاع مقدس پیروز نمی‌شدیم .

وی در پایان به توطئه دشمنان برای ضربه زدن به کانون گرم خانواده اشاره کرد و خاطرنشان کرد: امروز دشمن با استفاده از تمام ابزارهای فرهنگی و رسانه ای کانون خانواده را مورد توجه قرار داده است./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !