شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع):

نفوذ انقلابی نماهاضربه سنگینی به جریان انقلاب خواهد زد

وی اظهار داشت: نفوذ انقلابی نماها خطری جدی و قابل توجه است چرا که ضربه آنان به جریان انقلاب، ضربه سنگینی خواهد بود.

آخرین اخبار
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام یعقوب یحیایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق (ع) به مناسبت هفته بسیج با ابراهیم رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

حجت‌الاسلام یعقوب یحیایی در این دیدار با تبریک هفته بسیج، انقلابی گری را از شاخصه های اصلی فرهنگ بسیجی برشمرده و افزود: در جمهوری اسلامی همه مسئولین باید تفکر بسیجی داشته باشند و مردم این روحیه جهادی و انقلابی را در مسئولین ببینند.

وی اظهار داشت: نفوذ انقلابی نماها خطری جدی و قابل توجه است چرا که ضربه آنان به جریان انقلاب، ضربه سنگینی خواهد بود.

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار خاطرنشان کرد: اخلاص و اقتدار مرزداران تیپ عملیاتی امام صادق (ع) مایه مباهات برای مردم و مسئولین استان بوشهر است.

دکتر رضایی با اشاره به جایگاه مهم تیپ امام صادق (ع) در استان افزود: در همه زمینه ها از یگان رزم مقتدر استان حمایت و پشتیبانی همه جانبه خواهیم کرد چرا که این جوانان غیور برای حفظ امنیت کشور از تمام توان خود مایه می گذارند.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اخلاص، تفکر جهادی و انقلابی مرزداران جوان تیپ امام صادق (ع) باید برای بسیاری از مسئولین در جهت خدمت صادقانه به مردم الگو باشد و تنها به رضایت خداوند و مردم فکر کنند و دنبال سیاسی کاری و منفعت حزبی و شخصی نباشند.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !