دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۱۴ هزار دانش آموز دشتستانی علیه کرونا واکسینه شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت:۱۴ هزار دانش آموز دشتستانی علیه کرونا واکسینه شدند.

آخرین اخبار
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ماریا خویش‌دوست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت:۱۴ هزار دانش آموز در شهرستان دشتستان تاکنون علیه کرونا واکسینه شده‌اند و در حال حاضر واکسیناسیون افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله بدون محدودیت در سطح شهرستان انجام می‌شود.

وی افزود: بیش از ۲۳ هزار دانش آموز این شهرستان دارای شرایط تزریق واکسن کرونا می باشند که از آنان دعوت می شود با مراجعه به مراکز واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.

خویش‌دوست افزود: اکنون ۲۱ پایگاه واکسیناسیون کرونا برای دانش آموزان این شهرستان فعال می باشد و از همه دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال دعوت می شود هرچه سریعتر برای این مهم اقدام نمایند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: در راستای تسریع در روند واکسیناسیون دانش‌آموزان در شهرستان دشتستان اقدامات خوبی صورت گرفته و این عملیات با سرعت خوبی در دست اجرا است.

وی در پایان با بیان اینکه با عدم تکمیل واکسیناسیون، بازگشایی مدارس با خلل مواجه خواهد شد خاطرنشان کرد: برای تکمیل واکسیناسیون علیه ویروس کرونا، خانواده‌ها فرزندان خود را برای دریافت واکسن تشویق کنند. / انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !