دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بعد از 4ماه انتظار؛

پایان بلاتکلیفی شهرداری دلوار با انتخاب شهردار

به نظر می رسد شورای اسلامی شهر دلوار برای برون رفت از رکود شهری هر چه سریع تر باید آستین ها را بالا زده و مدیریت شهری را از سرپرستی خارج کند و با انتخاب شهردار جدید در راستای توسعه و رفعِ مشکلات گام بردارد.

آخرین اخبار
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مدتی است حامد خیری، شهردار دلوار استعفا داده و شورای اسلامی این شهر یکی از کارکنان شهرداری را به عنوان سرپرست شهرداری دلوار انتخاب کرده است.

گزارش های دریافتی حاکیست تاکنون نام چند گزینه برای شهرداری دلوار مطرح شده است اما گفته می شود بعد از هفتمین گزینه ها از بومی های شهر گه مورد حمایت قرارذ نگرفت و یا بومی های این شهر این پیشنهاد را رد کرده اند  که در حال حاضر شهرداری با سرپرست اداره می شود.

شهر دلوار که در سال های اخیر به دلیل احداث مجتمع های تجاری گوناگون به عنوان یکی از قطب های اقتصادی استان بوشهر مطرح شده و از اهمیت خاصی برخوردار است به نظر می رسد هم اکنون در حوزه مدیریت شهری به دلیل عدم برخورداری از شهردار دچار رکود شده است.

بررسی ها نشان می دهد در چندماه اخیر پروژه های شهرداری دلوار در سطح این شهر دچار رکود بوده و مدیریت شهری مدت هاست نتوانسته است طرح های نیمه کاره را به پایان رسانده یا پروژه های جدیدی تعریف کند.

از طرفی نیمه دوم سال فرارسیده و مدت زمان زیادی هم به پایان سال ۹۸ و سفرِ مسافرین نوروزی به استان بوشهر و شهرهای ساحلی باقی نمانده است و شهر دلوار به دلیل قرار گرفتنِ موزه شهید رییسعلی دلواری در آن و همچنین برخورداری از بازارِ ته لنجی به عنوان یکی از نقطه های هدفِ مسافرین همیشه مورد استقبال آنان بوده است.

به نظر می رسد شورای اسلامی شهر دلوار برای برون رفت از رکود شهری هر چه سریع تر باید آستین ها را بالا زده و مدیریت شهری را از سرپرستی خارج کند و با انتخاب شهردار جدید در راستای توسعه و رفعِ مشکلات گام بردارد.

گفته می شود در انتخاب هشتمین گزینه چند ماهه اخیر این شهر برای شهرداری دلوار این بار گزینه توسلی شهردار سابق کاکی در اخرین جلسه شورای این شهر به نتیجه نهایی رسیده است در حالی که در چند جلسه اخیر هفت گزینه به نتیجه رسیده بودند.

این روزها شهروندان دلواری با مشکلات ریز و درشتی در حوزه شهری دست و پنجه نرم می کنند و انتخاب شهردار می تواند موجب برون رفت از بلاتکلیفی و برخی مشکلات آنان شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !