دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بدهی یک بازیکن پارس جنوبی را متوقف کرد

بدهی پارس جنوبی جم به مگنو باتیستا بازیکن خارجی پیشین خود باعث شده تا طبق اعلام سازمان لیگ تا زمان پرداخت آن از انجام نقل و انتقالات این باشگاه جلوگیری شود.

آخرین اخبار
۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

بدهی پارس جنوبی جم به مگنو باتیستا بازیکن خارجی پیشین خود باعث شده تا طبق اعلام سازمان لیگ تا زمان پرداخت آن از انجام نقل و انتقالات این باشگاه جلوگیری شود.

این بازیکن برزیلی دو فصل پیش برای پارس جنوبی بازی کرد و پس از اینکه دچار پارگی رباط صلیبی شد، برای درمان ایران را ترک کرد. باتیستامبلغ زیادی از قراردادش را دریافت نکرده و به همین علت به فیفا شکایت کرده است.

گفته می‌شود پارس جنوبی جم باید ۴۲۵ میلیون تومان به این بازیکن بپردازد.

این طور که در رسانه‌ها آمده است، باتیستا در گفت و گویی اعلام کرده است: به زودی با وکیلم صحبت می‌کنم تا طی مکاتبه با فیفا ، مطالباتم را از محل درآمدهای فدراسیون فوتبال ایران در فیفا برداشت کند و پارس جنوبی این پول را به فدراسیون فوتبال برگرداند تا تحریم ها نیز تاثیری روی این کار نگذارد.

هیات فوتبال استان بوشهر نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده است که حضور نیافتن تیم پارس جنوبی جم در فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال ایران ارتباطی با این هیات نداشته است.

در بیانیه عنوان شده: این شرایط سبب شده تا شاهد شکل‌گیری جریانی سراسر کذب علیه هیات فوتبال استان بوشهر باشیم و صادر نشدن مجوز برای تیم فوتبال پارس جنوبی جم را به شکایت از این تیم از سوی هیات فوتبال استان ربط دهند، این در حالی است که هیات فوتبال استان به ریاست امیرحسین محتشم شکایت رسمی مطرح نکرده است.

هیات فوتبال استان بوشهر آورده: هر چند رفتار مسئولانه باشگاه پارس جنوبی جم در قبال ارائه تعهدات خود به هیات فوتبال استان، می‌تواند سهم بسزایی در کمک هیات فوتبال استان به هیات‌های شهرستانی داشته باشد، اما تا زمانی که این باشگاه مطالبات بازیکن خارجی خود را پرداخت نکند در عمل با مشکلاتی در فصل جاری فوتبال مواجه است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !