دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

امام جمعه بوشهر؛

سهم ۵ درصدی از سود صنایع به استان اختصاص یابد

آیت‌الله صفایی بوشهری گفت: دولت جدید اقدامات بسیار خوبی داشته و امیدواریم طبق پیشنهادی که به وی ارائه شد از سود صنایع پنج درصد برای توسعه و رفع مشکلات به مردم استان اختصاص یابد.

آخرین اخبار
۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه بوشهر در خطبه نماز جمعه اظهار کرد: سفر پر خیر و برکت ریاست محترم جمهور و هیأت همراه به استان بوشهر دارای خیرات بسیاری بود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: در این سفر مصوبات بسیار خوبی در عرصه آب، راه آهن، اشتغال، تکمیل پروژه های نیمه تمام در حوزه اقتصاد و معیشت به ویژه برای جوانان عزیز تصویب شد.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: از مسئولان محترم تقاضا دارم هر چه زودتر پیگیری های لازم برای تحقق این مصوبات را داشته باشند و بی تردید اگر این مصوبات پیگیری نشود اجرایی نخواهد شد یا به کندی صورت خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد:  مسئولین استانی و همچنین دولت باید با شتاب لازم در خدمت مردم عزیز استان باشند و این استان که سومین اقتصاد ایران است و اولین استان ایران در تولید درآمد ملی و سرانه می باشد، نقشی بزرگ در اقتصاد ایران ایفا می کند.

آیت الله صفایی بوشهری بیان کرد: ان شاءالله تمام صنایعی که در استان بوشهر بهره‌مند هستند و بهره‌مند می شوند به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنند، این طور نباشد دیگران از قبال استان بوشهر ثروتمند شوند و مردم دچار مشکلات مالی و معیشتی باشند.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: آیت الله رئیسی بسیار اقدامات خوبی داشتند و امیدواریم طبق پیشنهادی که به وی ارائه شد از سود صنایع پنج درصد به مردم استان  برای توسعه و رفع مشکلات در همه ابعاد اختصاص یابد.

وی ابراز کرد: محکوم می کنیم عملیات تروریستی در افغانستان و در بیروت که یک شرایط بسیار سختی هم برای مردم افغانستان و هم بیروت ایجاد کرده است. مردم مسلمان و متدین در افغانستان برای نماز رفته اند و در لبنان برای اعتراض به حکمی که کاملاً سیاسی بوده برای کسانی که عامل انفجار در بیروت بوده اند.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: سر نخ همه این ها اگر شما نگاه کنید آمریکا می باشد و سفارت خانه آمریکاست که دستور می دهد ایجاد آشوب و مشکلات شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر عنوان کرد: آغاز هفته وحدت گرامی را می داریم، وحدت بین ادیان الهی و اسلامی که این سفارش رسول خدا و قرآن است « وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا » هر ندایی که موجب تفرقه شود از جانب دشمن است و هر ندایی که موجب وحدت شود یک حرکت الهی است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !