سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

۵ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال ۵ تن انواع مواد مخدر استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۰ درصدی دارد.

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار حیدر سوسنی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با استناد به بیانات مقام معظم رهبری نیروی انتظامی را یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی با روحیه جهادی و انقلابی مأموریت‌ها را انجام می‌دهد که ارتباط بیشتر با مردم یکی از برنامه‌ها است.

رئیس پلیس استان بوشهر پل ارتباطی نیروی انتظامی با مردم را سامانه‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ دانست و بیان کرد: سامانه ۱۱۰ برای خدمات‌رسانی و رسیدگی به مطالبات مردم و سامانه ۱۹۷ برای انعکاس انتقادات، پیشنهادات و شکایات مردم از پلیس تعیین شده است.

وی مدت زمان رسیدگی پلیس به مأموریت‌ها بر اساس ثبت درخواست مردم در سامانه ۱۱۰ را بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه دانست و گفت: در سامانه ۱۹۷ بیش از ۷۰ درصد تماس‌های مردمی تقدیر از پلیس بوده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر کاهش سرقت در استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: در شش ماه نخست امسال ۹۵ درصد سرقت‌ها کشف شده است.

سوسنی با بیان اینکه جرایم سرقت از طلافروشی، بانک، مسلحانه و گروگانگیری در استان بوشهر ثبت نشده است گفت: استان بوشهر در شاخص‌های امنیتی بالاترین رتبه دارد و در حوزه سرقت استان بیست و هشتم است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر در حوزه شرارت استان آخر است خاطرنشان کرد: نزاع و درگیری دسته جمعی در استان بوشهر ثبت نشده و این استان از امنیت قابل قبولی برخوردار است.

رئیس پلیس استان بوشهر از افزایش ۴۰ درصدی کشف مواد مخدر خبر داد و بیان کرد: در نیمه نخست امسال ۵ تن انواع مواد مخدر استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۰ درصدی دارد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر کشف کالای قاچاق را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: کشف کالای قاچاق در استان بوشهر در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۳۱ درصدی دارد.

انتهای پیام/۱۹۰/ح


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !