سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدال‌آور بوشهری در مسابقات جهانی کارگری یونان مورد استقبال قرار گرفت

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
 با توجه به اینکه رقابت‌های جهانی ورزش کارگری شرکت‌ها در آتن یونان برگزار شد، ورزشکاران بوشهری در این رقابت‌ها به مدال‌های رنگارنگ این رقابت‌ها در رشته‌های دوومیدانی دست یافتند.

محمد قایدزاده دوومیدانی کار بوشهری به‌همراه تیم پتروشیمی جم عازم مسابقات جهانی شرکت‌های کارگری جهان عازم کشور یونان و موفق به کسب ۴ نشان طلا شد.

این ورزشکار بوشهری با استقبال مسئولان و ورزشکاران وارد فرودگاه بوشهر شد.

معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در آیین استقبال این قهرمان بوشهری گفت: این ورزشکار در مسابقات جهانی شرکت‌های کارگری جهان یونان عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و موفق به کسب ۳ نشان طلا در بخش انفرادی و یک طلا در بخش تیمی امدادی شد.

موسی کشتکار با بیان اینکه ورزش در استان بوشهر سر آمد است اظهار داشت: ورزشکاران استان بوشهر در رشته‌های مختلف ورزشی با حضور در رقابت‌های جهانی، المپیک، ملی و دیگر عرصه‌ها موفقیت‌های کسب کرده‌اند که نشان از جایگاه ورزش در استان بوشهر است.

وی از میزبانی بوشهر در مسابقات دراگون‌‌بوت قهرمانی کشور خبر داد و تصریح کرد: جلسه هماهنگی مسابقات قهرمانی کشور دراگون‌ بوت با حضور تیم‌های شرکت‌کننده و دبیرکل فدراسیون برگزار شد که در دهه سوم آبان‌ماه ۱۴ تیم در بخش بانوان و ۱۰ تیم در بخش آقایان در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان بوشهر نیز در این آیین گفت: مسابقات برون مرزی کارگران در ۲ بخش شرکت‌ها و کارگری برگزار می‌شود.

رحیم لطفی افزود: در رقابت‌ جهانی شرکت‌ها ۳۱ کشور عضو اصلی فدراسیون جهانی هستند که شرکت‌های معتبری در این مسابقات حضور داشتند که خوشبختانه تیم پتروشیمی جم نماینده استان بوشهر با ۵ ورزشکار عازم این مسابقات شد که تمامی ورزشکاران از جمله محمد قائدزاده ورزشکار بوشهری موفق به کسب چند مدال رنگارنگ شدند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !