سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استاندار بوشهر خبر داد؛

شمارش معکوس برای حل مشکل ته‌لنجی

محمدی زاده گفت: طبق دستور رئیس جمهور ساماندهی وضعیت کالای همراه ملوان (ته لنجی) به عنوان یکی از مصوبات سفر به استان بوشهر باید در حال انجام است و به زودی این مشکل حل خواهد شد.

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در خصوص حل مشکل ته لنجی اظهار کرد: یکی از راه‌های امرار معاش ساحل نشینان این استان از طریق رفت و آمد به کشورهای حاشیه خلیج فارس است و در این راستا در زمان حاضر حدود ۴۰ هزار خانواده که حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارند از این کار و تجارت امرار معاش می کنند.

محمدی زاده افزود: افراد سودجو تلاش می‌کنند بسیاری از کالاهایی که ورود آنها ممنوع و یا باید مسائل گمرکی آنها حل و یا مشمول عوارض گمرکی شوند در قالب ته لنجی وارد بنادر ‌کنند.

استاندار بوشهر بیان کرد: رئیس جمهور در جریان این مشکل بندر نشینان قرار گرفت و دستور دادند ظرف ده روز این مشکل بند نشینیان و لنج داران حل شود.

وی عنوان کرد: این هفته برنامه ریزی شده که در نشستی با شرکت تعاونی لنجداران، ملوانان از هر شهرستان ۲ملوان، مغازه داران و همچنین افرادی که در قالب شوتی اقدام به انتقال  کالاها به سراسر کشور می‌کنند، برگزارو راهکارها در قالب یک پیشنهاد جمع بندی و به هیات دولت اعلام شود.

محمدی زاده بیان کرد: ما همچنان پیگیر کار ته لنجی هستیم و به دنبال آن هستیم که یک کار کارشناسی همراه با نتیجه انجام شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !