سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تامین آب شیرین کن ۳۵ هزارمترمکعبی توسط شرکت توزیع برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: همزمان با سفر و بازید آقای دکتر محرابیان وزیر محترم نیرو به استان بوشهر و بازدید انجام شده با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مدیران صنعت آب ، شبکه تامین برق پایدار آب شیرین کن ۳۵ هزارمترمکعبی در مراحل پایانی خود قرار دارد.

آخرین اخبار
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، غلامرضا حشمتی در تشریح این خبر اظهار داشت: تامین برق آب شیرین کن یاد شده یکی از اولویت‎های شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر است که تمام ظرفیت‎‌ها برای تحقق این مهم بکارگیری شده است.

وی بیان کرد: وزیر محترم نیرو نیز در جریان سفر هیات دولت به استان بوشهر از روند اجرا پروژه تامین برق آب شیرین کن ۳۵ هزار مترمکعبی بوشهر بازدید و روند آن را مطلوب ارزیابی کردند.

حشمتی اظهار داشت: این پروژه فصلی مشترک برای همکاری دوسویه صنعت آب وبرق استان بوشهر است که پا به پای یکدیگر برای تامین آب و برق پایدار هم استانی ها تلاش می‎کنند.

وی افزود: از آنجا که این پروژه بخشی مهمی از آب موردنیاز استان بوشهر را تامین می کند سعی شده تا تامین برق آن در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

حشمتی عنوان کرد: در این زمینه تاکنون بخش قابل توجهی از کار انجام شده و برای اتمام سایر بخش های باقیمانده نیز با حضور وزیر نیرو در استان و بازدید از پروژه اهتمام جدی ایجاد شده است.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !