سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

هفته وحدت هفته اقتدار جامعه اسلامی است

آیت الله صفایی گفت: هفته وحدت یک هفته بنیادین و راهبردی برای اقتدار جامعه اسلامی و شکست توطئه های دشمنان اسلام و نقشه بر آب کردن توطئه های آنهاست.

آخرین اخبار
۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در آستانه میلاد رسول مکرم اسلام (ص) و آغاز هفته وحدت، نشست هماهنگی برنامه های این هفته در استان بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار شد.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست با گرامیداشت هفته وحدت، بیان کرد: وحدت در میان جامعه اسلامی یکی از مهمترین دستاوردهای اسلام و یکی از واجبات اسلامی و از سفارشات اکید پیامبر خاتم و اهل بیت عصمت و طهارت «علیهم السلام» است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه هفته وحدت آغازی است برای یک کار بزرگ، افزود: وحدت در جامعه اسلامی باعث انسجام، صمیمت و همگرایی و از آن طرف باعث افشای توطئه دشمنان اسلام به ویژه امریکا و رژیم اشغالگر قدس و کشورهای اقماری آنها می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: دشمنان اسلام به ویژه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس از همان ابتدا به دنبال تفرقه در جهان اسلام با هدف تضعیف و سپس تسلط بر جوامع اسلامی بودند.

وی افزود: هفته وحدت یک هفته بنیادین و راهبردی برای اقتدار جامعه اسلامی و شکست توطئه های دشمنان اسلام و نقشه بر آب کردن توطئه های آنهاست.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: به همین جهت ما باید این هفته را گرامی بداریم و بر اساس آموزه های اسلامی به سمت صمیمت بین تمامی مذاهب اسلامی و همگرایی حرکت کنیم تا ان شالله یک جامعه ای پر از آرامش و صمیمت داشته باشیم و از آن طرف امریکا و رژیم اشغالگر قدس و بسیاری از کشورهایی که به دنبال توطئه و براندازی جهان اسلام هستند نتوانند نقشه هایشان را اجرایی کنند و به جامعه بزرگ اسلام و ایران ضربه ای وارد کنند.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !