دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ارتباط تلفنی با دولت؛

سامانه ۱۱۱ گوش شنوای دولت برای مشکلات بوشهر/ نقاط روشن برای شکوفایی استان فرصت ها

استاندار بوشهر گفت: در سفر رئیس جمهوری مدیرکل ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری با تیم  کامل به استان سفر کرده و مردم استان از طریق سامانه ۱۱۱ سامد می‌توانند مشکلات، نظرات و پیشنهادهای خود را برای انتقال به دولت اعلام کنند.

آخرین اخبار
۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهور مردم ایران در سفری یک روزه به استان بوشهر از نقاط مختلف استان بازدید خواهند کرد همچنین در این سفر پنج نفر از وزیران دولت رئیس جمهور را همراهی خواهند کرد تا به عنوان نماینده های وی به شهرستان های مختلف سفر کنند.

احمد محمدی‌زاده استاندار بوشهر در برنامه در خصوص برنامه حضور رئیس جمهور در استان بوشهر اظهار کرد: رئیس جمهور فردا به استان بوشهر سفر خواهد کرد و ایجاد تحرک در فعالیت‌های اقتصادی و عمرانی استان از اهداف حجت الاسلام رئیسی به بوشهر خواهد بود.

محمدی زاده افزود: گفت وگو  با خبرنگاران در بدو ورود و بیان اهداف سفر ، نشست با نخبگان و اقشار مختلف مردمی ، شرکت در جلسه شورای اداری و تشریح دستاوردهای سفر در نشست با خبرنگاران از جمله برنامه هایی سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر است.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و میراث فرهنگی بازدید‌هایی صورت خواهد داد و ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها با حضور وی بررسی می شود.

وی تشریح کرد: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر ۵ وزیر به عنوان نماینده وی در نقاط مختلف استان حضور می یابند که مسائل، مشکلات و ظرفیت های هر استان را از نزدیک مورد ارزیابی قرار می دهند.

محمدی زاده عنوان کرد: وزیر نفت در شهرستان عسلویه و جم، راه و شهرسازی در کنگان و دیر، نیرو، دشتی و تنگستان، کشاورزی در بوشهر و دشتستان و وزیر اقتصاد در شهرستان‌های دیلم و گناوه حضور خواهد داشت.

استاندار بوشهر ادامه داد: وزیران  یادشده که معین دولت هستند علاوه بررسی میدانی مسائل و مشکلات شهرستان ها در نشست شورای اداری، دیدارهایی با اقشار مختلف مردم و خانواده‌های شهدا و ایثارگران خواهند داشت.

وی اضافه کرد: همچنین معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ، معاون اجرایی رئیس جمهوری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول  نیز در بازدیدها ، دیدارها و جلسات سفر  رئیس جمهوری به استان بوشهر  آیت الله رئیسی را همراهی می کنند.

محمدی زاده گفت: تصمیم‌ها برای تصویب در جلسه شورای اداری استان در تهران در نشست با وزیران و معاون اول رئیس جمهوری گرفته شده و فردا در جلسه شورای اداری استان از سوی معاون اجرایی رئیس جمهوری اعلام می‌شود و پس از سفر هم مشروح مصوبه‌ها به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

استاندار بوشهر اشاره کرد: سفرهای استانی هیات دولت با هدف ارتباط با مردم ، رسیدگی به مسائل و مشاهده مشکلات آنها همچنین برنامه‌ریزی برای رفع آنها در سطح کلان و ملی همراه با ایجاد تحرک در فعالیت‌های اقتصادی و خروج جامعه از حالت رکود ناشی از کرونا صورت می گیرد.

وی اشاره کرد: دولت تلاش می کند در قالب سفرهای استانی زمینه فعالیت پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در استان‌ها  را فراهم کند و تلاش می کند با ارتباط مردمی  مسائل و مشکلات آنان را بررسی و برای آن برنامه ریزی کند.

محمدی‌زاده گفت: ملاقات‌های مردمی با توجه به شرایط کرونایی به شکل بسیار محدود است و سرکشی ها طوری است که قشر مختلف جامعه زیر پوشش قرار گیرند.

استاندار بوشهر افزود: در سفر رئیس جمهوری مدیرکل ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری نیز با تیم  کامل به استان سفر کرده و در دانشگاه خلیج فارس مستقر می شوند و  مردم استان از طریق سامانه ۱۱۱ سامد می‌توانند مشکلات، نظرات و پیشنهادهای خود را برای انتقال به دولت اعلام کنند.

استاندار بوشهر  ادامه داد: با توجه به پیشینه تاریخی و کهن در حوزه های دفاعی و امنیتی استان بوشهر ، وجود نیروهای مسلح متعدد در استان، مرزی بودن استان، حضور آمریکا در خلیج فارس، از رئیس‌جمهور درخواست اجرای تشریفات نظامی در فرودگاه بوشهر انجام شد که ایشان موافقت کردند این در حالی است که در هیچ کدام از سفرهای استانی رئیس جمهور تشریفات نظامی ندارد.

این اولین سفر آیت الله رئیسی به بوشهر در جایگاه رئیس جمهور است و آیت الله رئیسی پیش از این نیز به استان بوشهر سفر کرده است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !