سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با حضور وزیر کشور؛

معارفه استاندار جدید بوشهر/ اقتصاد دریا محور بوشهر فعال می‌شود

وحیدی گفت: نام بوشهر همیشه در تاریخ این سرزمین نماد ایثار و بزرگی و اتحاد و اخلاق بوده و از این پس نیز باید این ویژگی ها را حفظ کند و روز به روز این ویژگی ها را تقویت کند.

آخرین اخبار
۰۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در جلسه ای با حضور وزیر کشور ، نماینده ولی فقیه و جمعی از مدیران و فرماندهان نظامی استان بوشهر احمد محمدی‌زاده به عنوان استاندار جدید بوشهر معرفی و از خدمات استاندار سابق تقدیر به عمل آمد.

استان بوشهر با توجه به ظرفیت های کم نظیری که در خطه ی ایران زمین دارد با محرومیت های بزرگی روبرو است که شایسته ی پایتخت مقاومت ایران و یکی از مهم ترین مراکز تامین انرژی کشور نمی باشد.

با توجه به معرفی استاندار جدید در دولت انقلابی مردم انتظار دارند این محرومیت ها به سرعت برطرف شود و استاندار جدید بوشهر در قله ی مدیریتی استان بوشهر مسئولیت سختی در پیش خواهد داشت.

محمدی زاده باید با استفاده از ظرفیت ها و توان نیروهای بومی که تا کنون به درستی مورد استفاده قرار نگرفته استان بوشهر را به جایگاه واقعی خود برساند.

احمد وحیدی وزیر کشور در آئین معارفه استاندار جدید و تکریم استاندار قدیم بوشهر ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان ولایت مدار بوشهر اظهار کرد: بسیار خوشحالم که امروز خداوند توفیق داد در استان بوشهر حضور پیدا کنم و در جمع مردم خون گرم همیشه در صحنه استان بوشهر باشم.

وحیدی افزود:انقلاب ما تا کنون مسیر زیادی را پشت سر گذاشته است و راه زیادی نیز پیشرو دارد اما مسیر انقلاب بسیار قوی و روشن است و انقلاب اسلامی یک انقلاب عادی و معمولی نیست و ادامه انقلاب بزرگ سید الشهداء است.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی قدرت های استکباری بزرگ را به زیر کشیده است و سربازانی همچون رئیسعلی در این خطه استعمارگران و متجاوزان را دست بسته به زانو درآوردند و بینی متجاوزان را به خاک مالیدند.

وی خاطرنشان کرد: راه مردان مقاومت همچنان ادامه دارد و ما هنوز رئیسعلی دلواری‌ها را در این انقلاب داریم که با واسطه‌ی آنها امروز نام جمهوری اسلامی در تارک دنیا می درخشد.

وحیدی ابراز کرد: نام بوشهر همیشه در تاریخ این سرزمین نماد ایثار و بزرگی و اتحاد و اخلاق بوده و از این پس نیز باید این ویژگی ها را حفظ کند و هر چه بیشتر بر آن بیفزاید.

وزیر کشور افزود: بوشهر یکی از مهم ترین نقاط کشور و دروازه بسیاری از اتفاقات خوب بوده همچنین یکی از  ظرفیت های مهم بوشهر اقتصاد دریا محور است.

محمدی زاده میداند که باید خدمتگزار ملت باشد

وی تصریح کرد: مسلمانان در شرق آفریقا خودشان را مدیون مهاجرین بوشهری می‌دانند که با حضور در میان آنها چیزی برای آنها به ارمغان بردند که موجب سعادت آنها خواهد بود.

وحیدی تصریح کرد:  ما عزیزی را برای استانداری بوشهر انتخاب کردیم که دریادل است و مردی است از جنس حاج قاسم سلیمانی و امیدواریم استاندار جدید بوشهر مشکلات این استان را حل و ظرفیت های آن را باالفعل کند.

وزیر کشور تاکید کرد: می دانیم مردم بوشهر مشکلات جدی در زمینه های مختلف دارند که باید حل شود و آقای محمدی زاده میداند که باید خدمتگزار ملت باشد .

بهترین لحظات استفاده از عمر خدمت به مردم است

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به ایام اربعین حسینی اظهار کرد: جهان آینده به نام امام حسین(ع) رقم خواهد خورد و فرزندش حضرت مهدی ( عج) هدایتگر جهان خواهد شد.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: بهترین لحظات استفاده از عمر خدمت به مردم است مسئولان و به خصوص استاندار جدید بوشهر باید این فرصت را غنیمت شمرده و تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم ولایتمدار و نجیب استان بوشهر به کار گیرند.

گراوند استاندار سابق استان بوشهر در این مراسم خاطر نشان کرد: خدا رو شکر میکنم زمانی استان را ترک میکنم که استان دارای اتحاد و همدلی و بدون حاشیه است.

گراوند افزود:  نقد منصفانه امری دینی مبتنی بر امر به معروف و نهی از منکر است از همه نقدهایی که به من شد در فضاهای مجازی گذشت کردم .

از مردم عزیز بوشهر سپاسگزارم و حلالیت می طلبم

استاندار سابق استان بوشهر اظهار کرد: امروز که از بوشهر میروم یک ریال را اجازه ندادم هزینه آلاینده ها از بوشهر خارج شود.

وی بیان کرد: کاری که در حوزه آب انجام دادیم وابستگی تامین آب را از ۹۰ درصد به ۶۰ درصد رساندیم / در زمان استانداری من با دو ویروس ترامپ و کرونا مواجه بودیم.

گراوند گفت: مصوبه شورای اقتصاد را  برای پروژه راه آهن گرفتیم همچنین سعی کردیم در مسیر توسعه استان حرکت کنیم.

استاندار سابق بوشهر افزود: از همه عزیزان و بزرگان استان کمال تشکر را دارم و از مردم عزیز بوشهر سپاسگزارم و حلالیت می طلبم

وی در پایان گفت: به آقای دکتر محمد زاده هم صمیمانه تبریک میگویم و ان شاءالله با تجارب گرانقدر ایشان شاهد پیشرفت استان بوشهر باشیم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !