سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرمانده سپاه استان بوشهر:

استان بوشهر دارای امنیت قابل قبولی است

 فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: استان بوشهر دارای امنیت قابل قبولی است.

آخرین اخبار
۰۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو صبح یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار بوشهر با تقدیر از زحمات شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر عبدالکریم گراوند استاندار سابق بوشهر، اظهار داشت: استان بوشهر در حوزه امنیتی دارای جایگاه خوبی است.

وی اضافه کرد: آقای گراوند دارای خصوصیات ویژه و منحصر به فردی است که می‌توان به صبر، حوصله، دلسوزی، پیگیری، داشتن دانش مدیریت و کار در عرصه‌های مختلف اشاره کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نظم و انضباط استاندار سابق بوشهر را مثال‌زدنی توصیف کرد و ادامه داد: استان بوشهر با وجود بسترهای مناسب ناامنی با اقدامات متعددی که صورت گرفته، این استان دارای امنیت قابل قبولی است.

وی ادامه داد: از زمان شیوع کرونا در استان نیز تلاش دست‌اندرکاران باعث شده تا شاهد مدیریت خوبی در این حوزه باشیم و مسئولان همه توان خود را برای سلامت مردم به کار گرفتند.

سردار رزمجو تصریح کرد: در زمینه برگزاری کنگره سرداران و شهدای استان بوشهر همکاری خوبی توسط همه دستگاه‌ها را شاهد بودیم که نمودی از تلاش و توان استان در بخش‌های مختلف بود.

وی افزود: گراوند استانداری مردم‌دار و مردم‌یار و قانونمند بود و اشراف کاملی بر مسائل مختلف استان داشت و حاشیه سیاسی از ایشان ندیدیم و هیچ‌گونه تنشی در استان به وجود نیامد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تاکید کرد: امنیت زمین و ساحل، هوا و دریا، شهرستان‌ها، مراکز اقتصادی مختلف استان، پارس جنوبی و نیروگاه اتمی و جزیره خارگ در اوج تهدیدات دشمنان حفظ و ارتقا یافت.

وی با تقدیر از تلاش‌های استاندار سابق بوشهر، بیان کرد: امروز استانداری در بوشهر مشغول به کار می‌شود که در دوران دفاع مقدس، دوران بازسازی، دانشگاه‌ها و…. سابقه درخشانی دارد.

در این مراسم با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات عبدالکریم گراوند، احمد محمدزاده به عنوان استاندار بوشهر معارفه شد.

منبع خبر : مهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !