سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رئیس جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی استان بوشهر انتخاب استاندار بومی را تبریک گفت

رئیس جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی استان بوشهر انتصاب فرزند بوشهر را بعنوان استاندار،به مردم استان بوشهر تبریک گفتند

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

استان بوشهر به سبب دارا بودن منابع، استعدادهای سرشار و فراوان طبیعی- انسانی و برخورداری از حجم عظیم انرژی، موقعیت استراتژیک منطقه‌ای و از سویی به‌عنوان مهد پرورش دلیر مردانی که همواره در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی منشاء خدمات شایانی برای ایران اسلامی بوده است از اهمیت ویژه‌ای در کشور برخوردار است. از این رو جا دارد که توجه به آن در ابعاد مختلف به‌ویژه جذب مدیران بومی باهدف رشد و توسعه همه‌جانبه‌ی آن از سوی دولت‌مردان و کارگزاران نظام به‌عنوان دغدغه‌ای اساسی و همیشگی موردعنایت قرار گیرد.

در کمال مسرت، انتصاب چهره‌ای بومی ( فرزند بوشهر) و آشنا به مشکلات و معضلات مردم استان، جناب آقای دکتر محمدی زاده به‌عنوان استاندار بوشهر، نشان از مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده ایشان در این زمینه است.

جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی استان بوشهر ، این حسن انتخاب را به حضرت‌عالی و همه مردم فهیم استان بوشهر تبریک و شادباش عرض می‌نماید. امید است تجارب گذشته و اندوخته‌های اجرایی جنابعالی درراه آبادانی و توسعه همه‌جانبه‌ی بوشهر عزیز مؤثر و مفید واقع گردد.
توفیق و سربلندی آن برادر بزرگوار در سایه عنایت حضرت ولی‌عصر (عج) را از خداوند بزرگ آرزومندیم.

دکتر امید برازجانی
▪️رئیس جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی و رئیس ستاد مردمی نخبگان و جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی استان بوشهر


لیست نظرات

[ شهروند ] [ در تاریخ : ۰۳ مهر ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

سلام
بسیار عالی
خسته نباشید بچه های سپاس