سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

در پی عدم پاسخگویی برخی؛

تعلل مدیران شهرداری و تنفر شهروندان

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر گفت: امروز مردم ما از فشار مالی و اقتصادی و وجود ویروس کرونا خسته هستند لذا اگر با عدم پاسخگویی و با تعلل در روند کار درون شهرداری مواجه شوند باعث نارضایتی آنها شده و حتی با عملکرد رفتار و بی توجهی مسئول، کارشناس و مدیر مجموعه ایشان را از نظام وحاکمیت متنفر می‌سازد.

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

خدیجه گرشاسبی رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر؛ با قدردانی از زحمات پرسنل خدوم شهرداری اظهار کرد: برخی از مدیران شهرداری بوشهر متأسفانه در روند برخی از امور تعلل ایجاد کرده و پاسخگوی بحق مطالبات مردم نبوده و حتی بعضا رغبت پاسخگویی ندارند.

گرشاسبی افزود: مردم ولی نعمت ما هستند و از ما انتظار دارند که در راستای انجام وظایف خود تمام تلاش خود را به کار بندیم.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر عنوان کرد: اعضای شورای شهر بوشهر از نیروهای جهادی هستند که سالها بصورت  جهادی از ریاست شورا گرفته تا بقیه در عرصه های مختلف خدمت کرده اند و امروز در عرصه مدیریت شهری اهدافشان خدمت به مردم شریف شهر بوشهر است.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری نهاد اجرایی عمومی وغیر دولتی است و وظیفه اش در خدمات شهری از قبیل جمع آوری زباله شهری، نظارت بر ساخت و سازها ،خدمات آتش نشانی ،نظافت و  پاکیزه نگه داشتن شهر ،توجه به مبلمان شهری ،بهبود عبورومرور شهروندان ،ایجاد فضاهای فرهنگی و تفریحی و توجه به مسائل اجتماعی فرهنگی جامعه است لذا این شهرنیاز به خدمتگذاران  و مسؤولین جهادی و دلسوز دارد.

گرشاسبی تصریح کرد: امروز مردم ما از فشار مالی و اقتصادی و وجود ویروس کرونا خسته هستند لذا اگر با عدم پاسخگویی و با تعلل در روند کار درون شهرداری مواجه شوند باعث نارضایتی آنها شده و حتی با عملکرد رفتار و بی توجهی مسئول، کارشناس و مدیر مجموعه ایشان را از نظام وحاکمیت متنفر می‌سازد.

گرشاسبی تصریح کرد به عنوان عضو کمیسیون عمران و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و وکیل موکلان خود در پارلمان شهری ، مجدانه از همکاران در شهرداری درخواست دارم همت جهادی جهت پیشرفت ، حس پاسخگویی در جهت رفع مشکلات فراوان شهر داشته و برای مردم و توسعه شهر گامهای موثری بردارند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !