سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

از هر قوم ،قبیله مدیون خون سرخ شهداییم

آخرین اخبار
۰۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

پایان شهریورماه هرسال خاطرات ارزشمندی یادآوری می شود. خاطراتی از رشادتها، دلاوریها،مردانگی ها،ولایتمداری ها،ایثارگری ها وایستادگی ها.

هفته دفاع مقدس یعنی زنده کردن وصیانت از ارزشهای نابی چون اتحاد،برادری،ایمان واعتقاد راسخ به خداوند متعال ،وطن پرستی،غیرت،راز و نیازهای خاضعانه در دل سنگرها،اطاعت صادقانه از امام ورهبرخویش وخدمت خالصانه به مردم.

هفته دفاع مقدس یعنی بازخوانی ومرور خاطرات تلخ وشیرین دفاع ملتی که خواهان زندگی آبرومندانه بوده واز سوی دشمن ناجوانمردانه مورد هجمه همه جانبه قرار گرفته بود.

هفته دفاع مقدس یعنی همه ما از هر قوم ،قبیله ، دین ،مذهب وهر کجای این سرزمین هستیم مدیون و وامدار خون سرخ شهداء ،ایثارگری ایثارگران،صبرومقاومت آزادگان، حماسه آفرینی رزمندگان وبزرگواری خانواده های آنان هستیم وچه خوش گفته است شاعر که:

ای شهیدان عشق مدیون شماست هرچه ما داریم از خون شماست.

سلام بر آنهایی که از نفس افتادند ، تا ما از نفس نیفتیم.

و سلام بر آنهایی که بدترین شکنجه های آن زمان را تحمل کردند و حاضر نشدند سرتسلیم را تقبل کنند .سلام بر انهایی که از تمام آرزوهای خودشان گذشتند تا ما در آرامش خاطر زندگی کنیم و به آرزوهای خود برسیم . افسوس ما شرمنده این عزیزان هستیم ، امانتدار خوبی نبودیم.

ما وظیفه داریم این رشادتها ، ایثارگری ها و غیرت ایرانی را به فرزندانمان و نسل های آینده انتقال بدهیم تا آموزش انسانیت ، شهامت و وطن پرستی برای نسل های آینده باشد .

امسال در حالی این هفته را گرامی میداریم که سردار سرافراز اسلام اسطوره شهامت و انسانیت حاج قاسم سلیمانی در بین ما نیست.

اینجانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) و تمام رزمندگان، آزادگان جانبازان ، خانواده شهدا ، ایثارگران و به تمام مردم ایران تبریک عرض نموده ، از خداوند متعال برای هموطنانم امنیت و سلامتی را آرزومندم.

فرزانه علاسوند . روانشناس و مشاور خانواده

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !