سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با رایزنی نماینده جنوب استان بوشهر:

۲۳۰ میلیارد تومان در جیب شهرستان های جنوب استان بوشهر

احمدی گفت: با پیگیری صورت گرفته و موافقت وزارت نفت افزون بر۲۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبار مناطق نفتخیز به چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر اختصاص یافت.

آخرین اخبار
۰۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

استان بوشهر یکی از استان های نفت خیز ایران است که با وجود داشتن سرمایه های عظیم نفت و گاز و تامین بخش عظیمی از نیاز های انرژی کشور جزء استان های محروم محسوب می شود.

این محرومیت در مناطقی از استان که تاسیسات نفت و گاز در آن وجود دارد حتی بیشتر دیده می شود و مردم این خطه با مشکلات بیشتری نسبت بقیه نقاط کشور روبرو هستند.

موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: برای پیگیری جذب اعتبار و پیشرفت طرح‌های مناطق نفتخیز در شهرستان‌های جنوبی استان، جلسه‌هایی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل ورزش و جوانان، مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس و معاون شرکت آب و فاضلاب استان بر‌گزار شد.

احمدی افزود: با پیگیری صورت گرفته و موافقت وزارت نفت افزون بر۲۳۰ میلیارد تومان از محل اعتبار مناطق نفتخیز به چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر اختصاص یافت و این جلسه‌ها به صورت دوره‌ای برای بررسی چگونگی روند اجرایی طرح‌ها برگزار می‌شود.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه‌ها مشکلات و موانع موجود مطرح و برای برداشته شدن این موانع و تسریع در اجرای طرح‌ها تصمیم‌گیری شد.

با توجه به نقش استان بوشهر و خصوصا شهرستان های جنوبی این استان در تامین درآمد، اشتغال و انرژی کشور و با توجه به مشکلاتی که این تاسیسات برای مردم این استان ایجاد کرده انتظار می رود نسبت به رفع محرومیت از این استان با توجه بیشتر در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !