سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیلم:

۹۰درصد فرهنگیان دیلم واکسینه شدند

محسنی با تاکید بر اینکه سلامت دانش آموزان برای ما اولویت می باشد گفت: تاکنون ۹۰ درصد فرهنگیان این شهرستان واکسینه شدند.

آخرین اخبار
۰۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

محمد مهدی محسنی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیلم صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه با تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس گفت: بیماری کرونا در این دوسال صدمات زیاد وجیران ناپذیری به فضای آموزش وارد کرده است.

وی تاثیرآموزش مجازی را در بهترین شرایط ۵۰ درصد دانست و بیان کرد: فقط با تشکیل کلاس های حضوری باید کمبود آموزش ها رفع گردد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیلم اضافه کرد: به خانواده ها و والدین اطمینان می دهیم که زمینه و تمام امکانات بهداشتی را برای برگزاری کلاس های حضوری در مدارس فراهم می کنیم‌.

محسنی افزود :در صورت عدم برگزاری کلاس های حضوری با خطر فروپاشی آموزشی روبه رو خواهیم شد.

وی با تاکید بر اینکه سلامت دانش آموزان برای ما اولویت می باشد اظهار داشت: تاکنون ۹۰ درصد فرهنگیان این شهرستان واکسینه شدند.

رئیس آموزش و پرورش دیلم اضافه کرد: ۵۰۰ عدد تبلت و گوشی جهت آموزش مجازی برای دانش آموزان دیلمی نیاز می باشد و دراین دوسال هیچ دانش آموزی را بدون تدریس نگذاشتیم.

محسنی برگزاری کلاس های تقویت بنیه علمی، کنکور و آموزش قرائت قرآن را از اهداف خود در این مسئولیت دانست و افزود: با کمک های مالی خیرین و مردم یک تفکر و انقلاب آموزشی صورت گرفت‌. و استقبال بی نظیری از این کلاس ها توسط دانش آموزان و اولیا انجام گرفت.

دیلم ۷۶۰۰ نفر دانش آموز در تمام پایه های تحصیلی در سال تحصیلی جدید دارد


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !