سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دبیر ستاد مقابله با کرونا بوشهر:

۲۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی بوشهر بستری هستند

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: : طی ۲۴ ساعت گذشته 53 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بوشهر بستری شدند.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس، با بیان اینکه مدافعان سلامت با دفاع شبانه روزی و بی وقفه در مراکز بهداشتی و درمانی در حال خدمت رسانی و نجات جان مردم می باشند، از تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه تمامی کارکنان مجموعه سلامت به ویژه کارکنان خط مقدم مبارزه با کرونا  در حوزه بهداشت و درمان تقدیر کرد.

 

وی با اشاره به بستری ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا  ویروس در مراکز درمانی استان بوشهر  طی ۲۴ ساعت گذشته و مراجعه نکردن برخی افراد به مراکز واکسیناسیون، از مردم خواست تا ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات، در صورتی که تا کنون واکسن علیه کرونا ویروس را دریافت نکرده‌اند، در نخستین فرصت با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، ضمن حفظ سلامت خود در برابر این بیماری، در تأمین سلامت عمومی جامعه سهیم شوند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر تصریح کرد:  در شبانه روز گذشته متاسفانه ۸ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان به ثبت رسید.

کشمیری با اشاره به اینکه اکنون ۳۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، گفت: از این تعداد، ۱۸ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۵۵ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که ۴۲ نفر از آن‌ها به کرونا دچار بودند./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !