سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

توسط جهاد دانشگاهی استان بوشهر؛

واکسیناسیون روزانه ۲۰۲۰ نفر در بوشهر

احمدی زاده گفت: جهاددانشگاهی در شهر بوشهر سه مرکز و در شهرستان‌های دشتی، دشتستان، کنگان و گناوه هم هرکدام یک مرکز واکسیناسیون دارد که روزانه فقط در شهر بوشهر بالغ‌ بر 2020 دوز واکسن تزریق خواهد شد.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

علی احمدی زاده رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت: جهاد دانشگاهی استان بوشهر در راستای مسئولیت اجتماعی با تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی از اوایل انتشار ویروس کرونا در استان تاکنون اقدامات متفاوتی در این خصوص انجام داده است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها در اوایل شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی سه خط تولیدی ماسک و گان برای استفاده مراکز بهداشتی و درمانی و راه اندازی آزمایشگاه ویروس‌شناسی کووید ۱۹ بوده است.

احمدی زاده درخصوص راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون جهاددانشگاهی گفت: طبق نیاز استان و درخواست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهاد دانشگاهی سه مرکز واکسیناسیون در شهر بوشهر راه‌اندازی کرده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر بیان کرد: با توجه به اینکه مرکز آموزش حرفه ای و مهارتی علوم پزشکی جهاددانشگاهی دوره‌های آموزشی پزشکی متفاوتی در سطح استان برگزار می‌کند، در مراکز واکسیناسیون از ظرفیت دانش‌آموختگان این مرکز استفاده‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در شهر بوشهر سه مرکز و در شهرستان‌های دشتی، دشتستان، کنگان و گناوه هم هرکدام یک مرکز واکسیناسیون دارد که روزانه فقط در شهر بوشهر بالغ‌ بر ۲۰۲۰ دوز واکسن تزریق خواهد شد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !