سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه:

نیروهای مسلح در اوج اقتدار هستند

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: امروز نیروهای مسلح در اوج اقتدار هستند.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار رمضان زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه صبح امروز در مراسم رژه دریایی اقتدار و نمایش قدرت در آب‌های ساحلی بوشهر با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج آمادگی و اقتدار قرار دارند اظهار داشت: در چنین شرایطی امروز کسی جرات تعدی به مرزهای این کشور را ندارد.

وی افزود: تولید تجهیزات پیشرفته نظامی و تعمیر و نگهداری ادوات نظامی و دفاعی؛ دشمنان ایران را هراسان و نیروهای مسلح را در اوج قله اقتدار قرار داده است.

سردار زیراهی با تاکید بر اینکه خلیج فارس جای غریبه ها نیست، گفت: همانطور که همه شاهدیم در افغانستان، گورشان را گم کردند، اینان باید از تمام نقاط اسلامی دنیا رخت برببندند و به لانه های خود برگردند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: ایران بنای جنگ با هیچ کشوری را ندارد اما این قدرت را دارد در صورت تجاوز هر قدرتی به این مرزبوم با قدرت در مقابل آنان قرار گیرد و پاسخ کوبنده‌ای به آن‌ها بدهد همان‌طور که در هشت سال دوران دفاع مقدس نیز این اصل را ثابت کرد.

زیراهی گفت: امسال نیز شعار هفته دفاع مقدس «ما مقتدریم» نام‌گذاری شده است که این اقتدار به تمام ایرانیان و مسلمانان بازمی‌گردد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ، سپاه، ارتش، بسیج مردمی، همه و همه در دوران دفاع مقدس در کنار هم تلاش کردند تا امروز یک وجب از خاک مان به تصرف دشمن درنیاید تا از این درجه عالی از استقلال و خوداتکایی برخوردار باشیم./ انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !