سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرمانده تیپ پیاده امام صادق علیه السلام:

خواب راحت را از بدخواهان نظام و متخلفین گرفته ایم

کشاورز گفت:تیپ پیاده امام صادق علیه السام در عمر 11 ساله خود به توانمندی رسیده است که امروز مأموریت مهم دفاع از جنوب غرب کشور را به او واگذار کرده‌اند و این یک افتخاری بزرگ برای استان بوشهر است و ما اکنون توانسته‌ایم طوری گام برداریم که خواب راحت را از بدخواهان نظام و متخلفین بگیریم.

آخرین اخبار
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

یدالله کشاورز فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته دفاع مقدی در واقع بلند ترین واژه ای است که در طول تاریخ به عنوان الگو و یک اثرگذاری مهم از او یاد خواهد شد.

گشاورز گفت: ما اگر به تاریخ نگاه کنیم متوجه خواهی شد که با رشادت هایی که مردم و جوانان انقلاب در هشت سال جنگ تحمیلی انجام دادند مثل روز عاشورا بود و به نوعی دفاع مقدس تکرار روز عاشورا بود.

وی در خصوص برنامه‌های تیپ پیاده امام صادق(ع) در هفته دفاع مقدس تصریح کرد: تیپ پیاده ۲۰۰ عنوان برنامه فرهنگی را در هفته دفاع مقدس برگزار خواهی کرد دیدار با خانواده شهدا، غبارویی گلزار شهدا از شاخص‌ترین برنامه‌های این هفته هستند..

وی در خصوص راه‌اندازی تیپ پیاده امام صادق(ع) بیان کرد: در دوره‌ی دفاع مقدس وقتی فردی از استان بوشهر به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام می‌شود باید از استان‌های هم‌جوار این کار را انجام می‌داد اما بعد از جنگ تحمیلی نیاز ایجاد این تیپ پیاده در استان احساس شد.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر ابراز داشت: این تیپ در عمر ۱۱ ساله خود به توانمندی رسیده است که امروز مأموریت مهم دفاع از جنوب غرب کشور را به او واگذار کرده‌اند و این یک افتخاری بزرگ برای استان بوشهر است و ما اکنون توانسته‌ایم طوری گام برداریم که خواب راحت را از بدخواهان نظام و متخلفین بگیریم.

یدالله کشاورز در خصوص کشفیات تیپ پیاده امام صادق(ع) در جنوب غرب کشور بیان داشت: ما در حوزه صلاح و مهمات، قاچاق انسان، قاچاق دارو و مواد مخدر تاکنون کشفیات گسترده‌ای داشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: کشور ما الحمدالله در منطقه اثرگذاری خوبی دارد و تیپ پیاده امام صادق(ع) هم در جنوب غرب کشور با تیم جوان شهادت‌طلبی که دارد آماده پاسخ‌گویی قاطع به دشمنان این خاک دارد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !