سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

داستان پر ماجرای شاهین شهرداری بوشهر:

شاهین به مزایده گذاشته می شود/ شاهین بدون آشیانه

رئیس شورای شهر بوشهر گفت: با توجه به اینکه در بودجه سال ۱۴۰۰ ردیف اعتباری برای تیم شاهین شهرداری دیده نشده و مجوز یکساله به اتمام رسیده و درخواست شهرداری واگذاری تیم است با کسب مجوز از دستگاههای نظارتی امتیاز تیم شاهین از طریق مزایده واگذار می‌شود.

آخرین اخبار
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

اعضای شورای جدید شهر بوشهر چندی است مسئولیت این نهاد را بر عهده گرفته اند و از روز اول یکی از دغدغه های آنها همچنین یکی از نگرانی های طرفداران شاهین بوشهر سرنوشت این تیم ریشه دار و قدیمی تصمیم شورای بوشهر برای این تیم بوده۹ است.

شورای شهر بوشهر در این مدت چندین بار تصمیماتی را اعلام کرده است که حاکی از آن است در این زمینه نتوانسته اند آنگونه که باب میلشان است تصمیم گیری کنند.

در نهایت رئیس شورای شهر بوشهر خبر داد که با توجه به اینکه اعتباری در ردیف بودجه شهرداری در سال ۱۴۰۰ برای تیم شاهین دیده نشده است و تصمیم جدید شورا حکایت از واگذاری این تیم دارد.

جعفر پورکبگانی اظهار کرد: با توجه به اینکه در بودجه سال ۱۴۰۰ ردیف اعتباری برای تیم شاهین شهرداری دیده نشده و مجوز یکساله به اتمام رسیده و درخواست شهرداری واگذاری تیم است با کسب مجوز از دستگاههای نظارتی امتیاز تیم شاهین از طریق مزایده واگذار می‌شود.

رییس شورای شهر بوشهر گفت: اینکه در قالب هفت میلیارد تومان تیم وارد لیگ شود قطعاً وسط فصل درخواست بودجه دارند و نهایتاً هزینه تیمداری به ۳۰ میلیارد تومان می‌رسد و نتیجه مورد نظر هم کسب نمی‌شود، در حالی تیم فجر سپاسی با ۶ میلیارد تومان به لیگ برتر صعود کرد و شاهین با ۳۰ میلیارد تومان صعود نکرد.

وی افزود:  دو پیشنهاد برای خرید امتیاز شاهین به قیمت پنج میلیارد تومان دریافت شده که یکی توسط فردی تهرانی و دیگری هم از سوی پرویز عبدی پور عضو هیات مدیره سابق شاهین می‌باشد.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !