سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نشست هفته دفاع مقدس برگزار شد؛

“ما مقتدریم” شعار هفته دفاع مقدس/ توزیع ۵۰۰۰ بسته معیشتی در هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام گفت: پنج مهرماه ۵۰۰۰ بسته ی معیشتی در سراسر استان بین نیازمندان تقسیم خواهد شد و همچنین در روز ۷ مهرماه مراسم تجلیل از فرماندهان دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام در نشست گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: امسال گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار محوری “ما مقتدریم” برگزار خواهد شد.

رزمجو افزود: در این هفته ۸۵۸ برنامه در سراسر استان بوشهر توسط نواحی و حوزه های و و اقشار مختلف با محوریت نهاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس برگزار می شود.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام خاطر نشان کرد: یکی از برکات مهم دفاع مقدس که جهار دهه است از آن استفاده می کنیم تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در مردم ایران بود.

وی بیان کرد: ما در دفاع مقدس یاد گرفتیم که با تکیه به نیروهای جوان و خدا باور می توانیم از کشور دفاع کنیم و بعد از جنگ نیز با همین شاخصه ها در عرصه های سیاسی ،اقتصادی و نوآوری یک رشد فزاینده داشتیم.

رزمجو ابراز کرد: همجنین رشد باورهای دینی یکی دیگر از آثار و برکان دفاع مقدس است و هرجا تکیه به معنویات بیشتر بود موفقیت های ما نیز بیشتر می شد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام بیان کرد: در هفته دفاع مقدس فضای کشور با عطر ایثار و معنویت شهدا عطر آگین خواهد شد.

وی افزود: همانگونه که در دفاع مقدس با استفاده از شاخصه های اعتماد به نفس و هود باوری و رشد باور های دینی توانستیم در جنگ موفق شویم بعد از آن نیز با استفاده از این شاخصه ها موفقیت های بسیاری به دست آوردیم.

کارنامه درخشان سپاه بعد از دفاع مقدس

رزمجو بیان کرد: سپاه بعد از جنگ کارنامه درخشانی در عرصه‌های مختلف برجای گذاشت که یکی از این این عرصه ها سلامت و درمان است که سپاه خدمات بزرگی به مردم ارائه کرد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام گفت: در ستاد مقابله با کرونای سپاه در شهر بوشهر سه ایستگاه سلامت و چند ایستگاه در سایر شهرستان ها راه اندازی کرد.

وی ابراز کرد: در شخهر بوشهر در دوتا از این ایستگاه ها به واکسیناسیون کرونا انجام می شود و در دیگری خدمات تزریق دارو و سرم به صورت رایگان ارائه می شود.

رزمجو بیان کرد: این اقدامات با همکاری بسیج جامعه پزشکی و بهداری سپاه برای حمایت از کادر پزشکی و پیرا پزشکی در حال همکاری است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام تصریح کرد: از اول امسال تا کنون بیش از ۳۶ میلیارد ریال در قالب بسته های معیشتی و بهداشتی بین واجدین شرایط شناسایی شده دریافت این بسته ها تقسیم شد.

برنامه های هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه امام صادق با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس ابراز کرد: ملاقات فرماندهان نیروهای مسلح در ابتدای این هفته با نماینده ولی فقیه دیدار خواهند داشت.

وی بیان کرد: در روز ۳۰ شهریور برنامه تجلیل از پیشکسوتان در سطح کشور با ۱ میلیون نفر و در استان بوشهر با ۱۲ هزار نفر در سراسر استان همچنین در مرکز استان در حسینه‌ی عاشقان ثارالله برگزار خواهد شد.

رزمجو افزود: همچنین در روز ۳۱ شهریور کلنگزنی ساختمان چند حوزه ی مقاومت بنا بر طرح های مهندسی مصوب در برنامه ها قرار دارد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام گفت: یک فروردین از قبور شهدا در بهشت صادق شهر بوشهر و سایر نقاط استان بوشهر و سراسر استان همچنبن مراسم تجلیل از سربازان نیروهای مسلج در استان داریم.

سوم مهرماه مراسم تجلیل از کادر درمان برگزار خواهد شد

رزمجو بیان کرد: در ایام کرونا ۱۴۰ نقر از کادر درمان و اعضای جامعه پزشکی بدون مزد و با اخلاص در مراکز بهداشتی می کنند که در این زور مورد تقدیر قرار می گیرند.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام ابراز کرد:  روز چهارم مهرماه مراسم تقدیر از نقش رهبر انقلاب در شکستن حصر آبادان در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار خواه شد.

وی افزود: در روز پنج مهرماه ۵۰۰۰ بسته ی معیشتی در سراسر استان بین نیازمندان تقسیم خواهد شد و همچنین در روز ۷ مهرماه مراسم تجلیل از فرماندهان دفاع مقدس در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار خواهد شد.

رزمجو بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار است و همچنین نقش آمریکا و اسرائیل در منطقه کمتر شده است.

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام گفت: اینها نشات گرفته از ایثار شهدا و صبر خانواده های آنها و اقشار مختلف در دفاع مقدس است.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !