سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

«المدلل»: ایران تنها کشوری است که در برابر پروژه‌های صهیونیستی آمریکایی ایستاد

یک عضو بلندپایه جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که ایران تنها کشوری است که در برابر پروژه‌های صهیونیستی آمریکایی در منطقه ایستاده است.

آخرین اخبار
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

«احمد المدلل» از اعضای بلندپایه جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که این جنبش همچنان درباره شتاب برخی از رژیم‌های عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هشدار می‌دهد.

وی افزود: توافق عادی سازی روابط با اسرائیل انحرافی رفتاری و اخلاقی برای منحرف کردن جهت «قطب‌نما» از مسئله اصلی یعنی فلسطین است.

المدلل گفت: تنها استفاده کننده از عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی است و این عادی‌سازی به رژیم صهیونیستی مشروعیت بیشتری برای اشغال فلسطین و ارتکاب جنایات علیه فلسطینیان می‌دهد.

این عضو بلندپایه جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: عادی‌سازی روابط با اسرائیل به منزله نشان دادن چراغ سبز به این رژیم برای ادامه محاصره، شهرک سازی، یهودی سازی کشتار فلسطینیان و کوچاندن اجباری آنها است.

وی تاکید کرد که هدف از عادی سازی روابط با اسرائیل این است که این رژیم را که در برابر اراده ملت فلسطین شکست سنگینی خورده است، رژیمی عادی در جهان عربی و اسلامی جلوه دهد.

المدلل در ادامه اظهار داشت: رژیم‌های عربی معتقدند که از طریق عادی سازی می توانند رضایت آمریکا را برای حفظ سلطنت خود به دست آورند.

وی افزود: آمریکا و اسرائیل می‌خواهند رژیم‌های عربی را قانع کنند که ایران دشمن اصلی است و این در حالی است که ایران تنها کشوری است که در برابر پروژه‌های صهیونیستی آمریکایی در جهان عرب ایستاده  و از جنبش های مقاومت حمایت کرده است.

المدلل گفت: همه فلسطینیان تاکید دارند که دشمن اصلی فلسطینیان و  ملت‌های عربی رژیم صهیونیستی است و فلسطنییان همچنان با نبرد خود با اسرائیل ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/

منبع خبر : تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !