سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر عنوان کرد:

عضویت در سازمان همکاری شانگهای آغاز تحول در دیپلماسی

آیت الله صفایی بوشهری گفت: حضور مؤثر ایران در نشست سازمان همکاری شانگهای در تاجیکستان آغازی تحول آفرین در عرصه دیپلماسی جامع ایران در جغرافیای بین المللی است.

آخرین اخبار
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اهمیت حضور در جمع اعضای سازمان همکاری شانگهای اظهار کرد: تئوریسین های سیاسی – اقتصادی جهان در نگاه مهندسی خود به دنبال نظم نوین جهانی هستند اما این طور نیست و ان شاء الله ایران و اسلام، نظم نوین جهان را رقم خواهد زد.

آیت الله صفایی بوشهری افزود:  بی تردید اندیشه سیاسی و مدیریتی جهان استکبار دارای ابعاد گوناگون سوداگری و چپاول ثروت ها و تسلط همه جانبه به مراکز قدرت سیاسی جهان می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: این سیاست توسط سران استکبار جهانی تنظیم و اعمال می شود و در این شرایط دیپلماسی فعال بسیارمهم و تاثیر گذار ماخخق۴باست.

وی تصریح کرد: به همین جهت لازم است دولت محترم با یک «دیپلماسی هوشمند، فعال و انقلابی» بر اساس عزت ایران و حکمت سیاسی و حفظ منافع و مصالح ملی دارای فعالیت های منطقه ای و جهانی شود.

آیت الله صفایی بوشهری خاطر نشان کرد: در این عرصه باید «دیپلماسی اقتصادی» بین‌المللی دارای سامان بخشی جدید و از ظرفیت‌های کشورهای دوست، همراه و خواهان تعاملات بازرگانی استفاده شود.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: حضور مؤثر ایران در نشست سازمان همکاری شانگهای در تاجیکستان آغازی تحول آفرین در عرصه دیپلماسی جامع ایران در جغرافیای بین المللی است.

وی اذعان کرد: الان جهان در شرایطی به سر می‌برد که در پرتو انقلاب اسلامی ایران، جهان استکبار توان خود را روزبه‌روز از دست می‌دهد و انقلاب اسلامی ایران قوی‌تر می‌شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !