سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان بوشهر:

سیمان به طبقه ۳۵ هزارتومان رسید/ با گران فروشان برخورد می شود

جمالی گفت: با توجه به افزایش تولید سمان و عزضه سیمان در بوزس کالا قیمت هر پاکت سیمان به زیر 35 هزار تومان رسیده است و فروش با قیمت بیش از این تخلف محسوب می باشد.

آخرین اخبار
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

رضا جمالی معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان بوشهر در خصوص کاهش قیمت سیمان اظهار کرد: در هفته ای که گذشت کارخانه های سیمان هر تن سیمان فله را ۳/۴۵۰/۰۰۰ ریال و هرتن سیمان پاکت ۴/۷۹۴/۰۰۰  ریال که این محصولات به ۹ درصد ارزش افزوده به خریداران واگذار می شود.

جمالی افزود:با این حساب قیمت هر پاکت سیمان در مرکز استان بوشهرحداکثر ۳۵۰۰۰ تومان و سیمان فله حداکثر ۲۸۰۰۰ تومان به فروش خواهد رسید.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان بوشهر بیان کرد: قیمت سیمان در سایر شهرستان ها با توجه به هزینه ی حمل ونقل محاسبه خواهد شد اما این قیمت‌ها حداکثری است و فروش به قیمت بالاتر تخلف به شمار می‌رود و در صورت مشاهده، مطابق مقررات با متخلفان برخورد خواهد شد.
وی ابراز کرد:با افزایش تولید و فراوانی عرضه سیمان در بازار، پیش بینی می‌شود که روزهای آتی قیمت سیمان در کشور و استان بوشهر کاهش یابد.

جمالی بیان کرد:این سازمان ضمن پیگیری و حل مشکلات واحدهای تولیدی، به منظور رصد زنجیره فروش بازرس مقیم در کارخانه‌های تولیدی مستقر کرده است.

وی تصریح کرد: مردم می‌توانند گزارش و شکایات خود را در این زمینه به سامانه  ۱۲۴ir یا  تلفن ۱۲۴ گزارش کنند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !

کامنت بسته می باشد.