سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رییس دانشگاه علوم پزشکی:

۴ بیمار مبتلا به کرونا در بوشهر از نفس افتادند

کشمیری گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ بیمار جدید کرونایی به بیمارستان‌های استان مراجعه و در بخش‌های کرونایی بستری شدند تا روند مداوا این بیماران توسط کادر درمانی پیگیری شود.

آخرین اخبار
۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار سپاس، با بیان اینکه در هفته گذشته شاهد کاهش نسبی تعداد بستری‌های روزانه بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بوده ایم اظهار داشت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان امروز جمعه ۲۶ شهریور، ۲۶۷ نفر می باشد.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۶ بیمار جدید کرونایی به بیمارستان‌های استان مراجعه و در بخش‌های کرونایی بستری شدند تا روند مداوا این بیماران توسط کادر درمانی پیگیری شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به فوت ۴ هم استانی در شبانه‌روز گذشته بر اثر کرونا، تصریح کرد: جانباختگان جدید شامل ۳ مرد و ۱ زن در بازه سنی ۴۴ تا ۸۱ سال می باشند.

وی در پایان با بیان اینکه تاکنون هزار و ۹۱۹ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان جان باخته‌اند، خاطرنشان کرد: تعداد مبتلایان شناسایی شده این بیماری نیز ۸۴ هزار و ۵۵۱ نفر است./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !