سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پای سیلندر گاز روی پدال گرانی

باوجود اینکه مدت زیادی از افزایش قیمت سیلندر های گاز نمی گذرد اما در این هفته مجددا شاهد آن بودیم که این افزایش قیمت مجددا افزایش یافت.

آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

استان بوشهر با وجود داشتن ذخایر عظیم گاز، بسیاری از نقاط کشور را از این نعمت خداداد بهره مند کرده است اما مردم این استان دغدغه ی این نعمت که به آسانی در اختیار سایر استان ها قرار می گیرد را دارند.

این تبعیض تا جایی ادامه داشت که تا همین چند سال اخیر با وجود انتقال گاز به اکثر نقاط کشور و بهره مند شدن بسیاری از آنها از شبکه گاز خانگی اما مردم استان بوشهر از این امکان بی بهره بودند و همیشه دغدغه‌ی پیدا کردن سیلندر گاز را در سر داشتند.

این روزها در حالی که چند ماهی بیشتر از افزایش قیمت سیلندر های گاز نگذشته مجددا شاهدا افزایش این قیمت هستیم و هیچ مسئولی پاسخ گو نیست.

با توجه به روی کار آمدن دولت انقلاب و تاکید رهبر انقلاب بر جلب اعتماد مردم این اقدامات که در گذشته مسبوق به سابقه بود و موجی از نارضایتی را میان مردم به وجود آورده بود باید اصلاح شود.

مردم استان بوشهر این روزها با توجه به نزدیک بودن به فصل پاییز و رو به سردی رفتن هوا نیاز بیشتری به گاز سیلندر پیدا می کنند و این افزایش قیمت یعنی ایجاد بار اقتصادی و فشار بیشتر بر روی دوش خانواده هایی که از نظر مالی یا دلایل زیر ساختی توانایی لوله کشی گاز ندارند و مجبور هستند از سیلندر گاز استفاده کنند.

مسئولان دولت انقلابی باید هر چه زودتر با این گونه افزایش قیمت ها مقابله کنند تا از دامن زدن به نارضایتی مردم از شرایط فعلی که حاصل هشت سال مدیریت ناکارآمد دولت تدبیر و امید است جلوگیری شود.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !