سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با حضور آیت الله صفایی بوشهری؛

افتتاح طرح های جهادی در دشتستان/ حل مشکلات نقاط کم‌برخوردار در اولویت باشد

با حضور آیت الله صفایی بوشهری، سه مدرسه در مناطق کم برخوردار بخش بوشکان شهرستان دشتستان افتتاح و طرح ها و اقدامات جهادی صورت گرفته در این مناطق مورد بازدید قرار گرفت.

آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

در جریان بازدید آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مناطق محروم دشتستان، سه مدرسه در مناطق کم برخوردار بخش بوشکان که توسط گروه های جهادی و با حمایت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام ساخته شده، افتتاح شد.

در جریان افتتاح این مدارس آیت الله صفایی با دانش آموزان گفت: خیلی خوشحالم که شما را می بینم، سلام گرم مقام معظم رهبری را خدمت شما تقدیم می کنم، امیدوارم خوب درس بخوانید و روزی از دانشمندان بزرگ ایران و جهان اسلام شوید.

همچنبن آیت الله صفایی بوشهری در این سفر از طرح‌ها و اقدامات جهادی صورت گرفته در این منطقه از جمله تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و تحصیلی جهت خانواده‌ها و دانش‌آموزان کم برخوردار، ساخت مسکن برای نیازمندان، حضور پزشک متخصص جهت ویزیت رایگان خانواده‌های کم برخوردار، تهیه سند توسعه منطقه توسط گروه‌های جهادی و پخت غذا برای خانواده‌های نیازمند بازدید کرد.

امام جمعه بوشهر در جریان بازدید از اقدامات جهادی صورت گرفته در مناطق کم برخوردار بوشکان دشتستان و افتتاح سه مدرسه در این منطقه گفت: خدمات‌رسانی به محرومان و افراد نیازمند یک وظیفه همگانی به ویژه از سوی مسئولان است.

وی افزود: حل مشکلات روستاها و نقاط کم‌برخوردار استان بوشهر باید در اولویت قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در جریان این سفر از نخلستان های بخش بوشکان بازدید کرد و صحبت ها و مطالبه ی نخل داران را به صورت مستقیم شنید و از مسئولان مربوطه خواست نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.

انتهای پیام//


لیست نظرات

[ wmdhTAls ] [ در تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ]
کامنت شما منتظر تایید ناظر می باشد.

rGXRZtiakLhy