دوشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شاهین در شهرداری بوشهر ماند

پس از جلسات متعدد شورای شهر بوشهر بالاخره اعضای شورای شهر بوشهر به نتیجه رسیدند که شهرداری بوشهر در فصل جدید رقابت های لیگ دسته یک کشور از تیم فوتبال شاهین حمایت کند.

آخرین اخبار
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

پس از جلسات متعدد شورای شهر بوشهر بالاخره شب گذشته تصمیم نهایی شورا برای تیم فوتبال شاهین بوشهر گرفته شد.

بنابراین تصمیم شهرداری بوشهر این فصل نیز تیم فوتبال شاهین بوشهر را برای حضور در قابت های لیگ دسته یک کشور حمایت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر نوشت که عبدالخالق برزگرزاده عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفته است: در جلسه‌ای که یکشنبه در شورا  برگزار شد پس از بحث و تبادل نظر‌های مختلف مقرر شد با در نظر گرفتن مبلغ ۷ میلیارد تومان تیم شاهین شهرداری بوشهر در رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشورحضور یابد.

او افزود: هر چند متقاضیان دیگری نیز برای خرید تیم شاهین شهرداری بوشهر وجود دارد، اما اولویت اصلی ما با تیم‌داری شهرداری بوشهر است و هیات مدیره باشگاه نیز آماده برنامه‌ریزی برای این کار است و نیز راهکار‌هایی در این زمینه را دارند.

این  عضو شورای اسلامی شهر بوشهر ادامه داد: در زمینه اخذ مجوز تیم‌داری نیز مکاتبات استانداری بوشهر از طریق اداره ورزش و جوانان استان بوشهر با معاون وزارت ورزش و جوانان انجام شده است و در این خصوص در پاسخی اعلام شده فقط ۱۶ تیم لیگ برتر، باشگاه‌داری حرفه‌ای محسوب می‌شوند و برای حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته یک، منع قانونی وجود ندارد.

برزگرزاده عنوان کرد: امیدوارم با تلاش و همت مسئولان باشگاه، پیشکسوتان، مجموعه شهرداری و هواداران، به‌زودی تمرینات و مراحل آماده سازی تیم نیز آغاز شود و شاهد حضور مقتدرانه نماینده استان در رقابت‌های لیگ دسته یک باشیم.

براساس اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  زمان شروع فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ است.

زمان نقل و انتقالات تابستانی لیگ یک نیز از تاریخ ۱۸ مرداد تا ۱۹ آبان  ۱۴۰۰تعیین شده است.

شاهین شهرداری بوشهر با ۵۳ امتیاز و کسب رتبه پنجم جدول، فصل گذشته لیگ دسته یک فوتبال کشور را به پایان رساند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !