سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

تنش‌های شورای بندر بوالخیر که به سیاسیت گروه خورد

به نظر می‌رسد گره اي كه با دست باز مي شود برخی اصرار دارند با دندان باز كنند.

آخرین اخبار
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

یکی از اعضای شورای اسلامی بندرتجاری بوالخیر به دلایل شخصی حدود یکماه استعفای خود به شورای اسلامی بندرتجاری بوالخیر تحویل داده است.

نائب رئیس شورای بندر بوالخیر فرد استعفا دهنده در پیامی که در فضای مجازی منتشر کرد نوشت:

ریاست شورای اسلامی بندر بوالخیر
نظر به اینکه شما بادر خواست من مبنی بر اینکه یک هفته مهلت دهید تا دوران نقاهتم تمام شود بعدا جلسه انتخاب دهیار با حضور بنده انجام شود موافق نیستید و همچنان تاکید دارید که جلسه ۲۱ شهریور ماه به قوت خودش باقیه بنده هم بعرض می‌رساند اینجانب عبدالرسول دریائی عضو شورای اسلامی بندر بوالخیر که قبلاً استعفای خود را تقدیم کرده بودم همچنان استعفای اینجانب به قوت خودش باقیه و در دستورکار شورا جلسه فوق الذکر قرار دهید ‌
من الله توفیق
رونوشت:
بخشداری محترم دلوار
اعضای محترم شورای اسلامی بندر بوالخیر

خبری تحت عنوان “تصمیم سلیقه‌ای اجرای قانون را در شورای بندر بوالخیر متوقف کرد” در پایگاه خبری سپاس منتشر شد که در پی آن روابط عمومی شورای اسلامی بندر بوالخیر جوابیه ای صارد کرد.

بعداز آن کرم عذبانی نائب رییس شورای اسلامی بندر بوالخیر در پاسخ به مطلب های منتشر شده نوشت:

به نظر می‌رسد گره ای که با دست باز می شود برخی اصرار دارند با دندان باز کنند.

کرم عذبانی نائب رییس شورای اسلامی بندر بوالخیر به پشتوانه اعتماد و رای مردم پا به عرصه انتخابات گذاشتم و انتخاب شدم و به هیچ عنوان از حق قانونی موکلینم کوتاه نخواهم آمد.

از اتحاد و انسجام در بدنه شورا حمایت میکنم اگرچه با رفتارهای نسنجیده شخصی بعضی از اعضاء روبرو می شوم، چرا که اختلاف جز ضرر و خسارت چیزی عاید مردم نمی کند.

حدود یکماه از استعفای یکی از اعضای شورا میگذرد ولی به لحاظ گره زدن به تسویه حساب های شخصی با عضو علی البدل اول تا کنون تعیین وضعیت نشده است. درخواست من به عنوان نائب رییس شورا از اعضای شورا این است که انتخاب دهیار موضوع مهمی بوده و باید با حضور تمام اعضای شورا جلسه ای خاص برگزار گردد تا بهترین گزینه با رای اکثریت انتخاب گردد.

حضور پنج نفر اعضا درجلسه به منزله احترام به تمام مردم و به نوعی به رای مردم هست هرچند پس از انتخاب اعضا اعتقادی به ائتلاف ندارم وهمه باید درراستای منافع روستا و مردم گام بردارند منتها به لحاظ اینکه اعضایی که مانع از بررسی استعفا شده اند هنوز دل درگرو ائتلاف دارند و ورود عضو علی البدل در بدنه شورا ترکیب ائتلاف آنها را تغییر نمی دهد وحالا سوال اینجاست که چه دلیلی باعث شده که رییس شورا اصرار دارد اول باید با ترکیب چهار نفره( عضو مستعفی درجلسات شرکت نمی کند)د هیار تعیین گردد و سپس موضوع استعفا بررسی و از عضو علی البدل دعوت گردد.

آیا ردپای ناسازگاری و بی اهمیتی به حقوق مردم در این تصمیم آنها دیده نمی شود؟؟؟

مهمتر از آن اینکه تمامی این موارد به طور شفاف به بخشداری دلوار گزارش داده شده است و هیچ عزمی در دستگاه نظارتی هم دیده نمی شود و همراه با این تصمیم غیر منطقی و غیرقانونی آنها حرکت میکندو خود را بی ارتباط با موضوع میداند.

براستی منافع شخصی کسی در خطر است که سکوت همه جا را فراگرفته و همه سرنوشت بندر بوالخیر را نادیده گرفته اند؟؟

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !