سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

مدیر کل اوقاف استان بوشهر؛

اهداء ۲۰۰۰ بسته تحصیلی به دانش آموزان نیازمند استان بوشهر

با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید با همت خیران و اداره اوقاف استان بوشهر بیش از 2000 بسته ی تحیلی به دانش آموزان نیازمند استان بوشهر تقدیم خواهد شد.

آخرین اخبار
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

فصل تحصیلی جدید در استان بوشهر تا چند روز دیگر آغاز می شود و دانش آموزان و خانواده های آ«ها این روزها در حال تدارک لوازم تحصیلی برای فرزندان خود هستند.

با توجه به فشارهای اقتصادی که در دولت قبل به مردم ایران وارد شد و به طبع آن قیمت کالاها از جمله لوازم التحریر افزایش چشمگیری داشته است که تهیه ی این نیازمندی برای بسیاری از خانواده ها به یک چالش تبدیل شده است.

در این شرایط مردم و خیرین باید به کمک دانش آموزان کم بضاعت آماده تا از وارد شدن لطمه به تحصیل آن‌ها جلوگیری شود.

محمدرضا اسماعیل پور مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر اظهار کرد: این مرحله کمک‌ها با عنوان مهر تحصیلی و پانزدهمین مرحله از رزمایش کمک‌های مومنانه اداره کل اوقاف و امور خیریه در دوران همه گیری بیماری کرونا است.

اسماعیل پور افزود:توزیع ۲هزار بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند این استان آغاز شد که شامل کیف و نوشت افزار است که میان دانش آموزان شناسایی شده توسط ادارات اوقاف و خیریه های استان توزیع می شود.

محمدرضا اسماعیل پور بیان کرد:  ۷۰۰ بسته دیگر در ابتدای سال تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت که ارزش آن ۳۵۰میلیون تومان است.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای دوران کرونا تا کنون سه مرحله رزمایش مهر تحصیلی برگزار و بیش از هفت هزار بسته تحصیلی تقدیم دانش آموزان نیازمند شده است.

اسماعیل پور اضافه کرد: همه کمک‌های مومنانه سازمان اوقاف و امور خیریه در کشور و استان از محل اجرای نیات واقفان از جمله موقوفه های آل عصفور، مرحوم قوام و موقوفه شیخ محمد در کنگان است.

با تلاش های خیران و نهاده خیریه و اواقاف مشکلات بسیاری از دانش آموزان در زمینه تهیه نوشت افزار حل می شود اما می طلبد همه ی مردم در این امر مشارکت کنند تا دانش آموزی از تحصیل باز نماند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !