سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جوابیه شورای اسلامی بوالخیر پیرو درج خبر در سایت سپاس

آخرین اخبار
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

پیرو در ج خبر روز گذشتته در پایگاه خبری سپاس تحت عنوان “تصمیم سلیقه‌ای اجرای قانون را در شورای بوالخیر متوقف کرد” جوابیه صادر کرد.

 

متن جوابیه:

بسمه تعالی
احتراما پیرو متن انتشاری در سایت خبری سپاس پیرامون معضلات موجود در شورای بندر تجاری بوالخیر، این شورا جهت تنویر افکار عمومی و صیانت از اصل اطلاع رسانی خود را مکلف به ارائه ی جوابیه می‌داند که به شرح ذیل خدمتتان اعلام می‌گردد.

بسمه تعالی

باز هم شیرمردان و شیر زنان بندر تجاری بوالخیر جهت قداست از حقوق خود با مشارکت بالا نشان دادند که خود سرنوشت خودشان را رقم می‌زنند که این امر خادمین را به خدمتگذاری تشویق و ترغیب مینماید.

شورای بندر تجاری بوالخیر بر اساس اصول و بخشنامه های موجود بعد از اعلام رسمی مبادرت به برگزاری جلسه ی معارفه ی اعضا و هئیت رئیسه نمودند.

در جلسه ی دوم با دعوت نامه ی رسمی و با موضوعیت انتخاب دهیار شورا تشکیل جلسه دادند که متاسفانه به دلیل عدم شرکت نائب رئیس شورا و عضو دیگر شورا جلسه رسمیت نیافت. بعد از عدم شرکت عضو شورا در جلسه ی دوم بحث استعفای وی مطرح گردید.

جلسه سوم با دعوت نامه ی رسمی و با موضوعیت انتخاب دهیار و بررسی استعفای عضو شورا مقرر به برگزاری گردید که مع الاسف مجددا نائب رئیس شورا و عضو مستعفی در جلسه حضور نیافتند و عملا بر اساس بخشنامه جلسه فاقد وجاهت قانونی گردید.

حال سوال اینجاست آیا بر اساس بخشنامه های موجود امکان برگزاری و اتخاذ تصمیم سه نفر در شورای پنج نفره وجود دارد ؟

نائب رئیس شورا وقتی در جلسات حضور ندارند چگونه می‌توانند پیگیر عضو علی البدل باشند ؟

شورای بندر تجاری بوالخیر با تلفیقی از جوان گرایی و تجربه پای در عرصه ی خدمت گذاری نهاده است و از این اتهامات مبراست و آنچه قانون تعیین نماید فصل الخطاب عملکرد میباشد.

جهت استحضار صورت مجلس این جلسات به بخشداری دلوار تقدیم و تسلیم گردیده است.

روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری بندر تجاری بوالخیر

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !