سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم عنوان کرد:

آمبولانس دریایی در مسیر خارگ/ قول وزارت نفت برای تجهیز بیمارستان خارگ

جمیری عنوان کرد: در گفت و گو با مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت درخواست تأمین یک دستگاه آمبولانس دریایی برای انتقال بیماران در شرایط اورژانسی را مطرح کردیم و مقرر شد وزارت نفت این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.

آخرین اخبار
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه ای که با مسئولان درمان استان بوشهر داشت گفت: برای پیگیری مصوبات این جلسه، دیداری با دکتر هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت داشتیم و با ایشان درخصوص وضعیت وخیم بهداشت و درمان در جزیره خارگ بحث و گفت و گو کردیم.
جمیری افزود: برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی و همچنین بهینه سازی فضاهای موجود باید دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت طراحی شود و باید همه ظرفیت های موجود در جزیره خارگ به بهترین وجه بهینه سازی شود تا ساکنان این جزیره با آسایش بیشتری امور درمانی خود را پیگیری کنند.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس بیان کرد: جزیره خارگ نقش استراتژیکی در اقتصاد ملی ما ایفا می کند و وزارت نفت باید نسبت به ساکنان و شاغلین در این جزیره احساس مسئولیت کند.
وی خاطر نشان کرد: در گفت و گو با مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت درخواست تأمین یک دستگاه آمبولانس دریایی برای انتقال بیماران در شرایط اورژانسی را مطرح کردیم و مقرر شد وزارت نفت در این خصوص بررسی های لازم را انجام دهد.

جمیری بیان کرد: همچنین در خصوص تجهیزات مورد نیاز بیمارستان صنعتی خارگ، خرید یک دستگاه آمبولانس، اختصاصی یک دستگاه سی تی اسکن و تأمین بخشی از هزینه های اورژانس هوایی از دیگر مواردی بود که مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت متعهد شد نسبت به تامین آن اقدام کند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !