سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

درخواست آیت الله صفایی بوشهری از رئیس جمهور:

بوشهر استانداری با اختیارات ویژه می خواهد/ لزوم توجه مردم به دانش آموزان نیازمند

آیت الله صفایی بوشهری بیان کرد: بی تردید این استان با جایگاه ارزشمند ملی و بین المللی خود و مردمان بسیار عزیز و گرانقدر و نیازهای فراوان مردمی و سرزمینی و وجود زمینه های گسترده رشد و پیشرفت شایسته است مورد عنایت خاص با نگاه ملی و فراملی باشد.

آخرین اخبار
۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله علیه اظهار کرد: آن ستاره درخشان و بی غروب جهان تشیع با شهادت خود بسیاری از ظلم و جنایات دربار امویان را در تاریخ افشا و ماندگار کرد و نشان داد که جنایت پیشگی غاصبان و دین گریزان حرفه‌ای هرگز حد و مرزی ندارد به طوری که کودک کشی را نیز جایز می شمارند.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: از ریاست محترم جمهور و دولت ارجمند تقاضا دارم درباره توسعه متوازن و پیشرفت جامع استان زرخیز و ارزشمند بوشهر توجه ویژه نمایند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: حسب نظام‌نامه پروژه‌های اولویت‌دار پیشرفت استان بوشهر که به ریاست جمهور ارائه شده است، اعتبارات لازم تخصیص داده و با شتاب جهادی آن را اجرایی نمایند.

وی خاطر نشان کرد: استان بوشهر را به جهت ظرفیت‌ها، موقعیت های فوق العاده و نیازهای ضروری و بنیادین، استان ویژه و دارای استانداری با اختیارات ویژه قرار دهند.

آیت الله صفایی بوشهری تصریح کرد: بی تردید این استان با جایگاه ارزشمند ملی و بین المللی خود و مردمان بسیار عزیز و گرانقدر و نیازهای فراوان مردمی و سرزمینی و وجود زمینه های گسترده رشد و پیشرفت شایسته است مورد عنایت خاص با نگاه ملی و فراملی باشد.

امام جمعه بوشهر بیان کرد:اما متأسفانه عدم تصویب و یا اجرایی نشدن بسیاری از پروژه های پیشرفت آفرین و مردم نهاد، این استان به پیشرفت درخور و شایسته خود دست نیافته است.

وی تاکید کرد: شایان ذکر است حق این استان و حق مردم گرانقدر این سرزمین باشکوه بسیار فراوان و بیش از وضعیت موجود است.

آیت الله صفایی بوشهری ابراز کرد: وجود صنایع استراتژیک و ثروت آفرین ملی و خدمات فراوان این استان در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، نظامی به کشور با عقب مانی‌ها و عدم تمکّن معیشتی مردم به ویژه جوانان عزیز همخوانی ندارد با آنکه برخی از دیگر نقاط ایران دارای وضعیتی بسیار پایین‌تر ولی در دوره‌های گذشته بسیار مورد توجه بوده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: باید به استان بوشهر با نگاهی دانش بنیان، پیشرفت آفرین، مردم‌مدار، فراملی و با تکریم و احترام ویژه نگریست و به این مردم عزیز و این استان گرانقدر با آن پیشینه تاریخی پرشکوه نگاهی بسیار خاص داشت تا جبران گذشته شود و پیشرفت‌های لازم تحقق یابد

وی افزود: در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم و خانواده های بسیاری نیازمند مساعدت هستند. از تمامی مردم عزیز تقاضا می کنم به مدد این خانواده های محترم آمده و مسائل مورد نیاز فرزندان آنان را تأمین نمایند.

آیت الله صفایی بوشهری خاطر نشان کرد: خود، سپس همسایگان و اطرافیان و آنگاه به خیریه هایی که در این موضوع اقدام می نمایند به ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره) که همواره منشاء خیرات و برکات در این عرصه می‌باشند، کمک کنند.

امام جمعه بوشهر گفت: با عنایات الهی و تلاش کادر درمان و مراعات مردم عزیز و توسعه امکاناتی «وضعیت حاد بیماری کرونا» رو به افول است به همین جهت از همه مردم عزیز تقاضا دارم مراعات جدی خود را ادامه دهند و از مسئولان می‌خواهم که امکانات درمانی و واکسیناسیون را گسترش داده و همه مردم عزیز بالای ۱۸ سال را شامل شود.

وی افزود: به تمامی خیرین محترم پیشنهاد می کنم «وقف سلامت» داشته و امکانات بیمارستانی و درمانی را وقف کنند.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !